Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty Skol 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Technické údaje:   Rekreační běžecké boty Skol 408 Měkká vnitřní výstelka PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 43. Barvu specifikovat v poznámce Obsah balení:   1 x Boty  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kryštof Czigány, Dolní Poustevna:
Chci rezenzovat hned pár dobrých hodnost tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde zakoupil. Nejprve to začala milou a profesionální komunikací, přehledností obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo rychlým dodáním a perfektním zabalením zboží, už při převzetí jsem tušil, že všechno bude v pořádku. Největší bonusem je zcela nejlepší cena . Proto chci doporučit jak mým kolegům a známým, tak i mámě a dalším lidem. Bravo!

Šimon Došla, Neuměřice:
Když už si něco objednávám, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky zdarma službu, zakoupení přes internet, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale nezklamali, byla to skutečně hodně perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci dobře.

František Hunka, Podbrdy:
Nejsem velký příznivce jakýchkoliv novinek. Ale jsem viděl u známého a jen tak nezávazně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží vyprávět celé hodiny. A to je to jinak celkem málomluvný člověk. Myslel jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si objednat taky.  A udělal jsem dobře. Ani po půl roce té objednávky nelituji.

Sára Brišová, Žulová:
Dlouho jsem googlovala nejlevnější , nakonec jsem nejlevnější našla na tomto eshopu. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Nikol K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Laura V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Samuel N: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kryštof T: je to fajné

Vít R: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt