Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty Skol 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Technické údaje:   Rekreační běžecké boty Skol 408 Měkká vnitřní výstelka PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 43. Barvu specifikovat v poznámce Obsah balení:   1 x Boty  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kryštof Czigány, Dolní Poustevna:
Musím vyzdvihnout hned několik dobrých hodnost tohoto e-shopu a hlavně výrobku, který jsem zde pořídil. Nejdříve to začala hezkou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a levné ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým dodáním a skvělým zabalením produktu, už při doručení jsem věděl, že všechno bude v pořádku. Neposlední výhodou je zcela báječná cena . Proto mohu doporučit jak mým kolegům a kamarádům, tak i ségře a ostatním lidem. Bravo!

Šimon Došla, Neuměřice:
Když už si něco kupuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky jistý servis, objednání přes web, případnou možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Zde mě ale udělali radost, byla to skutečně hodně dobrá volba. Je fajn znát kde dělají svojí práci kvalitně.

František Hunka, Podbrdy:
Nebyl jsem nějaký ten příznivce jakýchkoliv novinek. Ale jsem shlédl u známého a jen tak volně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé dny. A to je to jinak celkem tichý člověk. Myslel jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si koupit taky.  A udělal jsem poctivě. Ani po čtvrt roce té objednávky nelituji.

Sára Brišová, Žulová:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější , nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze

Johana Č: děda je z dárku je nadšený

Lucie J: nemá chybu

Julie R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michael M: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Václav M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt