Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 708 Kč
Naše cena: 472 Kč Ověřit dostupnost

Univerzální ručník v roli CELTEX se středovým odvíjením na utírání rukou, 100% celulóza, lze použít i pro různé pracovní operace. Ideální pro místa s velkou spotřebou. Odvíjení ze středu - jednoduše a rychle si vezmete, kolik potřebujete. Papírové ručníky Celtex jsou efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestou, jak zlepšit hygienu rukou.Díky zásobníkům, které dávkují v jeden okamžik vždy jen tolik, kolik potřebujete. Tím se redukuje spotřeba a snižují náklady.Parametry:Užitek: ručníky v roli CELTEX se středovým odvíjením a s pevným středem, délka útržku 30 cm, počet útržků 450, výška 19 cmBarva: bíláMateriál: 100% celulózaPočet vrstev: 2Délka: 135 mPrůměr: 19 cmVáha: 5,28 kgBalení obsahuje: 6 ksProdej pouze celého balení! 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Aneta Klusalová, Veliká Ves:
Nemůžu si stěžovat, balíček dorazilo v totálním pořádku. I když byla stanovena sedmi denní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už druhý den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli doma otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a zakoupila. Této koupě zcela jasně nelituji.

Johana Holingerová, Šedivec:
Dlouhou dobu jsem porovnávala tyto dva , než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit přes internet. Největšími výhodami tohoto produktu jsou, že mají český manuál, docela snadno se dají rozebrat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní díly, má dostačující objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Bohužel našla jsem i mínusy. Zaprvé to byla doprava, i když to se zakoupeným produktem to nemělo nic společného. Mimo jiné šlo o: nedostačující bezpečnostní součástky, není možnost výběru více možností, nemalá spotřeba vody a energie. I když v manuálu stojí A++.

Ema Tihlářová, Vícenice:
se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách eshopu zveřejněny a byl za rozumnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho příteli

Zuzana Kopková, Psáře:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit koupit pro rodinu něco jako . Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s výrobkem jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

Samuel Havlina, Leština u Světlé:
Chtěl jsem udělat radost dceři k narozeninám. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný je skvělý. Dcera byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám překvapený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Hana P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Marek C: Přišlo to celkem rychle

Adam P: je to fajné

Andrea K: dobré

Tadeáš R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt