Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 708 Kč
Naše cena: 472 Kč Ověřit dostupnost

Univerzální ručník v roli CELTEX se středovým odvíjením na utírání rukou, 100% celulóza, lze použít i pro různé pracovní operace. Ideální pro místa s velkou spotřebou. Odvíjení ze středu - jednoduše a rychle si vezmete, kolik potřebujete. Papírové ručníky Celtex jsou efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestou, jak zlepšit hygienu rukou.Díky zásobníkům, které dávkují v jeden okamžik vždy jen tolik, kolik potřebujete. Tím se redukuje spotřeba a snižují náklady.Parametry:Užitek: ručníky v roli CELTEX se středovým odvíjením a s pevným středem, délka útržku 30 cm, počet útržků 450, výška 19 cmBarva: bíláMateriál: 100% celulózaPočet vrstev: 2Délka: 135 mPrůměr: 19 cmVáha: 5,28 kgBalení obsahuje: 6 ksProdej pouze celého balení! 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Aneta Klusalová, Veliká Ves:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém pořádku. Třebaže byla stanovena týdenní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už čtvrtý den, hezky zabalený a bez vad. Hned jsme ho chtěli doma otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

Johana Holingerová, Šedivec:
Dlouho jsem hledala informace na tyto dva , než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit online. Největšími výhodami tohoto zboží jsou, že mají český manuál, docela rychle je lze rozebrat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní díly, má ideální objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Bohužel našla jsem i negativa. Prvně to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným produktem to nesouviselo. Mimo jiné šlo o: nevhodné bezpečnostní systémy, není možnost výběru více alternativ, nezanedbatelná spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Ema Tihlářová, Vícenice:
se mně líbil, měl neopakovatelné recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách eshopu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho příteli

Zuzana Kopková, Psáře:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit koupit pro rodinku něco jako . Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do tří dnů, s výrobkem jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

Samuel Havlina, Leština u Světlé:
Přál jsem si udělat radost ženě k výročí. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený je perfektní. Dcera byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám šokovaný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 78 hodnotících

Diskuze

Nikol Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Josef M: 110 % spokojenost

Amálie Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denis M: je to fajné

Johana P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt