Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 7055 Kč
Naše cena: 4703 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěná lavice v tmavě hnědé barvě - borovicové dřevo lakované. Lze si pořídit křeslo a stůl Aneta do setu.Technické údaje:výška výrobku (opěradla): 51cmvýška výrobku (výška sedu od země): 42cmšířka výrobku: 70cmhloubka sedu: 46cmhmotnost: 21kgnosnost: 3x90kgmateriál: borovicebarva: tmavě hnědá - lakovanározměr balení: 162x78x16cmmateriál balení: kartonvýška výrobku: 110cmdélka výrobku: 170cmObsah balení:1x ANETA lavice

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tomáš Šiša, Vidov:
Stále BOMBA product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti , ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Vít Znamenáček, Bečice:
Tato jsem si objednal, protože je za méně jak poloviční cenu než stejné kousky na jiných obchodech. Tahle nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Aleš Vospěl, Bříství:
Než jsem si pořídil , tak jsem kontaktoval eshop zda skutečně mají k dispozici. Byl jsem pesimistický, ale bez důvodu, brzy na to mi doma klepal zaměstnanec zásilkové služby. Vysoká rychlost přepravy a dostupná cena.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 79 hodnotících

Diskuze

Valerie W: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel V: Jsem ráda, že to mám

Sofie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Valerie T: já jsem to prostě chtěla

František K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt