Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 7055 Kč
Naše cena: 4703 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěná lavice v tmavě hnědé barvě - borovicové dřevo lakované. Lze si pořídit křeslo a stůl Aneta do setu.Technické údaje:výška výrobku (opěradla): 51cmvýška výrobku (výška sedu od země): 42cmšířka výrobku: 70cmhloubka sedu: 46cmhmotnost: 21kgnosnost: 3x90kgmateriál: borovicebarva: tmavě hnědá - lakovanározměr balení: 162x78x16cmmateriál balení: kartonvýška výrobku: 110cmdélka výrobku: 170cmObsah balení:1x ANETA lavice

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tomáš Šiša, Vidov:
Stále super product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i NOVĚJŠÍ, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti , ale vše zatím stále denně funguje.

Vít Znamenáček, Bečice:
Tato jsem si zvolil, protože je za méně jak třetinovou cenu než obdobné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Aleš Vospěl, Bříství:
Než jsem si nechal zaslat , tak jsem kontaktoval eshop zda opravdu mají k odeslání. Byl jsem nervózní, ale zbytečně, za dva dny mi doma klepal pošťák. Skvělá rychlost doručení a bezkonkurenční cena.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze

Rozálie M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sofie L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zuzana R: Ideální k osmnáctinám :)

Jakub S: tak jsem to dostala aje to super

Matyáš K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt