Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1104 Kč
Naše cena: 736 Kč Ověřit dostupnost

Květináč dřevěný obdélníkový - rozměr:60x30x20cm.Technické údaje:výška výrobku: 30cmšířka výrobku: 60cmhloubka výrobku: 20cmmateriál: borovicebarva: impregnacemateriál balení: 10kgObsah balení:1x Květináč obdélníkový - MALÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniela Pleschingerová, Zubří:
Jako starší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je výhodné. Často dám na zkušenosti někoho znalejšího a na ohlasy, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto případě jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. užívám už několik týdnů a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také napsat velmi seriózní jednání ze strany obchodu.

Šárka Jiřikovská, Záluží:
S jsem moc spokojená, perfektně sedí, jsou dobře šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Barbora Kosířová, Křivsoudov:
Tento jsem si vybrala na základě toho, že jsem četla diskuze že se s ním dobře pracuje, což je pravda. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním kamarádům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale příbuzným chutnal. Příště rovnou vyzkouším s sladčí chutí

Klára Kraušnerová, Rešice:
pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Anežka Palovská, Útěchovičky:
Tento PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tento nikdy neobjednala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze

Jiří H: Jsem ráda, že to mám

Julie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Simona H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sofie S: dobré

Hana L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt