Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1104 Kč
Naše cena: 736 Kč Ověřit dostupnost

Květináč dřevěný obdélníkový - rozměr:60x30x20cm.Technické údaje:výška výrobku: 30cmšířka výrobku: 60cmhloubka výrobku: 20cmmateriál: borovicebarva: impregnacemateriál balení: 10kgObsah balení:1x Květináč obdélníkový - MALÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniela Pleschingerová, Zubří:
Jako starší žena se dnes příliš nevyznám v tom, co je výhodné. Často dám na rady kohokoliv zkušenějšího a na ohlasy, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto stylu jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. používám už pár týdnů a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také zmínit hodně příjemné jednání ze strany prodejce.

Šárka Jiřikovská, Záluží:
S jsem moc spokojená, skvěle sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Barbora Kosířová, Křivsoudov:
Tento jsem si objednala na základě toho, že jsem přečetla zkušenosti že se s ním lehce pracuje, což je pravda. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mém okolí také moc nechutnal, ale známým chutnal. Příště rovnou vyzkouším s mandlovou příchutí

Klára Kraušnerová, Rešice:
pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Anežka Palovská, Útěchovičky:
Tuto PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani barvu, barvu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze

Josef G: Přišlo to celkem rychle

Alžběta Z: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Šárka H: nemá chybu

Jiří K: Celkem jsem spokojený.

Vít C: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt