Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

  Chrániče kolen a loktů vel.S Jednotlivé chrániče kolen a loktů, vel. S, - závodní typ. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alena Mamulová, Přimda:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 2 min je opravdu nemožné,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi záleží na tom,jak si na to vlezete.Montáž je za 25 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříň.

Marie Hofrichterová, Hradešice:
je vážně skvělý. Doma mě museli přemlouvat, ale pak co jsem zahlédla stejný typ u mojí mamky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco takového. Je až k neuvěření, kolik existuje podobných použití a co to všechno umí. Jsem dokonce spokojená. Nemůže se to mojim starému typu rovnat. Kdybych měla shrnout všechny plusy, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Tereza Šmehlíková, Pohled:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Nela Fajstlová, Boleradice:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc nechtěl. Ale dokonce mě hodně překvapil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Objednávám si je občasně, podle chuti. Za tak výhodnou hodnotu, doručení, můžu v tomto případě, pouze obchod doporučit. Přítel mě poděkoval a ještě jsem získala slevový kód pro doplňkový nákup.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 79 hodnotících

Diskuze

Roman P: 110 % spokojenost

Emma J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Petra R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matěj I: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anežka Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt