Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

  Chrániče kolen a loktů vel.S Jednotlivé chrániče kolen a loktů, vel. S, - závodní typ. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alena Mamulová, Přimda:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční lehkostí a pak tři dny hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 2 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 25 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž je za 15 minut, funguje bez problémů,vyndáte západku a šup pod postel.

Marie Hofrichterová, Hradešice:
je vážně perfektní. Doma mě museli přemlouvat, ale pak co jsem zahlédla podobný produkt u mojí kámošky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco takového. Je až k neuvěření, kolik je možných použití a co to všechno dokáže. Jsem dokonce nadšená. Nemůže se to mému ošoupanému modelu rovnat. Kdybych měla sepsat všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Tereza Šmehlíková, Pohled:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Nela Fajstlová, Boleradice:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc nechtěl. Ale dokonce mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který vydrží velmi mnoho. Kupuji si je někdy, podle nálady. Za tak výbornou cenu, dodání, můžu v tomto případě, pouze eshop doporučit. Otec mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kód pro další nákup.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze

Hana R: já jsem to prostě chtěla

Antonín H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Simona V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jakub M: je to fajné

Filip P: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt