Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1214 Kč
Naše cena: 809 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle vel.41, Botas CHICAGO 3000, ergonomický střih, měkká výstelka, brusle se spec. povrchovou úpravou.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikolas Bažo, Čáslavsko:
Obdržel jsem jako dárek, proto jsem nadšený. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nezírej, ale tady ani na nic zírat nejde. Minimalistický jednoduchý povrch, žádná vadnost. Zkrátka perfektní výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji rodině, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi několika modely. Zvolte jistě tenhle.

Andrea Budaiová, Olešnice v Orlických horách:
jsem dostala k svátku od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka dříve občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila hodně rychle. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Josef Spálovský, Solenice:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl pořídit levnější , ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to celkem rád. Soused si pořídil právě dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

Jáchym Dadok, Žižice:
Hodnotím jakožto zahradní uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný s řadou příjemných funkcí, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi kvituji jeho rychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Miroslav Slepánek, Pavlov:
S ženou jsme poptávali kvalitní do naší kuchyně. Hledali jsme funkční , který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a příjemné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 68 hodnotících

Diskuze

Daniel K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Viktorie B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michaela S: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Magdaléna O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eva K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt