Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1214 Kč
Naše cena: 809 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle vel.41, Botas CHICAGO 3000, ergonomický střih, měkká výstelka, brusle se spec. povrchovou úpravou.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikolas Bažo, Čáslavsko:
Dostal jsem jako dárek, proto jsem vysmátý. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nezírej, ale tady ani na nic koukat nejde. Funkční jednoduchý design, žádná vadnost. Jednoduše dokonalý výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji známým, kteří váhají nebo se rozhodují mezi více produkty. Zvolte jasně tento.

Andrea Budaiová, Olešnice v Orlických horách:
jsem dostala k svátku od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka v minulosti občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila velmi obratem. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A bonusem to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Josef Spálovský, Solenice:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Z počátku jsem chtěl objednat novější , ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se starším modelem a jsem za to celkem rád. Soused si objednal tedy novější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Jáchym Dadok, Žižice:
Hodnotím jakožto běžný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký s řadou zajímavých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi kvituji jeho rychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Miroslav Slepánek, Pavlov:
S ženou jsme hledali kvalitní do naší zahrady. Hledali jsme funkční , který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a milé jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze

Anna M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal H: Přišlo to celkem rychle

Natálie V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Samuel P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Richard G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt