Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1188 Kč
Naše cena: 792 Kč Ověřit dostupnost

Chlapecké hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.37 Délka vnitřní boty - stélka je 230 mm Brusle jsourčené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x  brusle

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Barbora Krcháková, Kojátky:
Tuto PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tuto nikdy neobjednala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani speciální úpravu, barvu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Patrik Kerber, Cidlina:
Komukoliv bych doporučil, aby se drželi údajů v popisu . Myslím, že případná nerozumná hodnocení mohou v mnoha případech vycházet z špatného užívání. Tuto zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu odrazoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  zakoupil. Používám ho už osmý měsíc a opravdu mu nemohu cokoliv vytknout.

Dominika Šlimarová, Bílé Poličany:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před měsícem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

Anna Primasová, Jezeřany-Maršovice:
Co víc chtít, než právě dokonalý , kdyby podobných bylo víc, hned by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu poznat a proto doporučuji ostatním. Neustálé používání je doslova radost, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom výrobkem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Emma Borisová, Vyskytná:
Na tomto se mi líbí veselá škála různého nastavení, i když nastavení je poněkud těžší a musel mi poradit sousedův dospívající syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli opravdu všechny nastavení použiji. Budu ráda, když se naučím základní věci a zbytek asi nevyužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou pečlivě skryté. Nicméně manuál je celkem čitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze

Eliška Ř: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michael K: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Marek M: 110 % spokojenost

Andrea G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Anna V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt