Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1188 Kč
Naše cena: 792 Kč Ověřit dostupnost

Chlapecké hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.37 Délka vnitřní boty - stélka je 230 mm Brusle jsourčené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x  brusle

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Barbora Krcháková, Kojátky:
Tuto PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tuto nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, barvu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Patrik Kerber, Cidlina:
Každému bych radil, aby se drželi údajů v popisu . Myslím, že případná nerozumná hodnocení mohou v mnoha případech vycházet z nesprávného používání. Tuhle zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu odrazoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  zakoupil. Používám ho už třetí měsíc a opravdu mu nemohu cokoliv vytknout.

Dominika Šlimarová, Bílé Poličany:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej na pořád domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

Anna Primasová, Jezeřany-Maršovice:
Co dalšího chtít, než právě dokonalý , kdyby takových bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi luxusní, což dokážu ocenit a proto doporučuji ostatním. Každodenní užívání je celkem príma, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým výrobkem nebo spotřebním zbožím. Vždy hledám něco víc a v tomto případě jsem to něco objevila. Díky.

Emma Borisová, Vyskytná:
Na tady tom se mi líbí veselá škála různého nastavení, i když nastavení je krapet složité a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli reálně všechny funkce použiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a zbytek asi nepoužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou unikátně skryté. Nicméně manuál je celkem srozumitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze

Markéta F: Je to dostatečné?

Jiří Ř: 110 % spokojenost

František C: funkční výrobek

Ema P: nemá chybu

Petr K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt