Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1188 Kč
Naše cena: 792 Kč Ověřit dostupnost

Chlapecké hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.37 Délka vnitřní boty - stélka je 230 mm Brusle jsourčené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x  brusle

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Barbora Krcháková, Kojátky:
Tuto PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento nikdy nezakoupila, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani barvu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Patrik Kerber, Cidlina:
Všem bych doporučil, aby se drželi záznamů v popisu . Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v mnoha případech vycházet z nesprávného používání. Tuto zkušenost měl náš soused, který nás od nákupu odrazoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho rady nedal a  objednal. Mám ho už sedmý týden a opravdu mu nemohu cokoliv vytknout.

Dominika Šlimarová, Bílé Poličany:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej na pořád domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Anna Primasová, Jezeřany-Maršovice:
Co dalšího chtít, než jenom dokonalý , kdyby podobných bylo víc, hned by se krásně žilo. Je opravdu luxusní, což dokážu poznat a tak doporučuji ostatním. Každodenní užívání je celkem príma, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

Emma Borisová, Vyskytná:
Na tady tom se mi líbí široká škála různého ovládání, i když ovládání je krapet těžší a musel mi poradit můj dospívající syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli vůbec všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete užitečné hledat, bacha na to, některé jsou pečlivě schované. Nicméně manuál je poměrně srozumitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Radim N: funkční výrobek

Nikolas : tak jsem to dostala aje to super

Eliška B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sofie S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Denisa L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt