Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1679 Kč
Naše cena: 1119 Kč Ověřit dostupnost

Hokejové brusle ACTION GOLD, vel. 38 mají určení pro aktivní sportovce. Kvalitní ergonomický střih svršku z PA (polyamidové) tkaniny s bočním zesílením a zpevňovacím prošitím, plastová tvarovaná špička ze speciálního TST plastu dobře chrání prsty před údery pukem, podšívka z měkkého veluru, měkká výstelka s polštářováním kotníků z pěnového latexu, nůž je ze speciální tvrdé oceli - Stainless Steel.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jana Johnová, Lednice:
Nejsem zvyklá objednávat na netu. Jsem holka, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto nabízeli za báječnou cenu a slíbili okamžité dodání, tak jsem podlehla. A můžu říct, že jsem ráda, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi model doručen opravdu rychle, perfektně zabalený a já jsem maximálně ráda. Jednoduchý a přehledný eshop je velké plus. Doporučuji.

Jan Svášek, Nová Ves u Bakova:
Krám jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Obchod nabízí: - obdivuhodná nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Firmy - - zájem o kupujícího - rychlé doručení

Johana Harciníková, Klíny:
překvapil, mám ho odtud koupený od dubna a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V této cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze

Emma Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Lukáš H: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Amálie Š: děda je z dárku je nadšený

Tobiáš P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Zdeněk Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt