Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet - vel. 42 (délka vnitřní boty - stélka je 270 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje: Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce. Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

František Niederle, Zhoř u Mladé Vožice:
Chtěl jsem koupit dobrou do práce, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od zkušeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem vwlmi uspokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás známým.

Marek Schweidler, Brušperk:
Při objednání jsem celkem nekompromisní. Stojím si za zpracováním a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu korektní jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé odbavení mé zakázky, je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný jednání. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

Richard Berčík, Vizovice:
Tento jsem si objednal, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než obdobné kousky na podobných obchodech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Adéla Malůšová, Pivkovice:
O jsem se dozvěděla celkem náhodou. Ve frontě v krámu o něm mluvily nějaké ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly mou pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k netu a nabídku bez problémů dohledala. Rozmýšlela jsem jenom chvíli a v mžiku byla objednávka hotová. Zásilka dorazila hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Vanesa Frgálová, Komárno:
jsem hledala šest měsíců, v mnoha eshopech byl nedostupný, nebo drahý. Na radu kamarádek jsem si vybrala právě tento a jsem velice nadšená. Spolehlivě plní všechny svoje práce a má hodně hezký vzhled. Rovněž cena mi imponuje, a tak můžu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze

Vojtěch C: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alena L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Marek Č: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikol L: děda je z dárku je nadšený

Nikolas Š: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt