Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet - vel. 42 (délka vnitřní boty - stélka je 270 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje: Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce. Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

František Niederle, Zhoř u Mladé Vožice:
Chtěl jsem najít kvalitní do dílny, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem hodně uspokojený. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Marek Schweidler, Brušperk:
Při nákupu jsem hodně přísný. Stojím si za zpracováním a nízkou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu profesionální jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji kladné odbavení mé zakázky, je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný nákup. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

Richard Berčík, Vizovice:
Tento jsem si zvolil, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než stejné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Adéla Malůšová, Pivkovice:
O jsem se doslechla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v obchodu o něm hovořily dvě ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly moji pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k netu a nabídku lehce našla. Váhala jsem celkem chvíli a v mžiku byla objednávka hotová. Objednávka dorazila hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k kase může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Vanesa Frgálová, Komárno:
jsem sháněla několik týdnů, v mnoha eshopech byl vyprodaný, nebo předražený. Na doporučení kamarádek jsem si vybrala právě tento a jsem velmi spokojená. Kvalitně splňuje všechny svoje funkce a má hodně pěkný vzhled. Rovněž cena mi vyhovuje, a tak mohu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze

Jáchym H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alžběta S: děda je z dárku je nadšený

Eva H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Anna B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Dominika B: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt