Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Technické informace: Rekreační běžecké boty SKOL 408 Měkká vnitřní výstelka PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 44. Barvu specifikovat v poznámce Obsah balení:   1 x Boty  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Filip Budějský, Žeranovice:
Stále super product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti , ale vše zatím stále denně funguje.

Marek Zuščák, Horní Němčí:
Já si vždy takové zboží nepořizuji, tohle nechávám na manželce. Ale byl výjimkou, ten jsem spatřil na billboardu a okamžitě jsem se utvrdil v tom, že ho potřebuji. Tudíž jsem si udělal trošku radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás zbytečně napínat, je to naprosto super věcička a nechci domýšlet, kde bych bez ní byl. Bez bych si již nechtěl svůj každodenní stereotyp představit.

Lucie Zpěváčková, Štichov:
S jsem nadmíru spokojena. Naprosto splnil má očekávání a po rozbalení plně se nelišil od obrázku z e-shopu. Již podle ilustračních fotografií jsem měla jistotu v tom, co si pořizuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho můžu používat, se můj život vskutku značně zjednodušil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho pořízení. Zbavíte se díky němu celá řady problémů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze

Šárka Š: já jsem to prostě chtěla

Jonáš Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Klára T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jiří K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt