Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Technické informace: Rekreační běžecké boty SKOL 408 Měkká vnitřní výstelka PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 44. Barvu specifikovat v poznámce Obsah balení:   1 x Boty  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Filip Budějský, Žeranovice:
Stále MEGA product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i stabilnější, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti , ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Marek Zuščák, Horní Němčí:
Já si zpravidla takové zboží nepořizuji, tohle dělá moje manželka. Ale byl o něčem jiném, zboží jsem uviděl v magazínu a na první pohled jsem měl jistotu, že ho musím mít. Tudíž jsem si udělal trošku radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás dlouho napínat, je to úplně skvělá věcička a netuším, jak bych bez ní existoval. Bez bych si nyní nechtěl svoje fungování představit.

Lucie Zpěváčková, Štichov:
S jsem velmi spokojena. Naprosto splnil veškerá očekávání a samozřejmě se nelišil od obrázku z eshopu. Již podle prodejních obrázků jsem měla jistotu v tom, co si objednávám a zklamaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho mám doma, se můj život skutečně velmi zjednodušil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se jeho prostřednictvím mnoha problémů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze

Denisa P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anežka F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Matouš B: Přišlo to celkem rychle

Radek O: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt