Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 11235 Kč
Naše cena: 7490 Kč Ověřit dostupnost

Tarifa je sedací souprava imitující ratan. Souprava se skládá ze dvou křesel, dvojitou pohovkou a obdélníkového stolu. Ideální řešení při organizování rodinného grilování nebo zahradní párty. Souprava se vyznačuje vysokou životností a odolností vůči povětrnostním podmínkám a UV záření.Technické údaje:výška křesla: 79 cmšířka křesla: 71 cmdélka křesla: 69 cmvýška lavičky: 79 cmšířka lavičky: 120 cmdélka lavičky: 69 cmvýška stolu: 40 cmšířka stolu: 55 cmdélka stolu: 77 cmnosnost křesla: 110 kgnosnost lavičky: 110 kg/1 místo k sezenínosnost stolu: 50 kgmateriál: lisovaný plastbarva: antracit (šedé podušky)rozměr balení (počet kartonů): 124x80x59 cmhmotnost balení: 36 kgmateriál balení: PAP kartonhloubka sedu křesla i lavičky: 47 cmvýška opěrky zad křesla i lavičky: 47 cmvýška sedu křesla i lavičky od země: 40 cmObsah balení:2x křeslo 1x stůl 1x sofa

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michael Žitník, Zliv:
Já si zpravidla takové výrobky nepořizuji, tohle dělá to má žena. Ale byl o něčem jiném, výrobek jsem uviděl v reklamě a na první pohled jsem věděl, že ho musím mít. Tak jsem si udělal ohromnou radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás dlouho napínat, je to naprosto vynikající věc a netuším, kde bych bez ní byl. Bez bych si dnes nechtěl svůj život představit.

Amálie Sušková, Lukavice:
Miluji zvuk . Objednávám už ho řadu let, ale tato novinka mi přijde zatím nejdobřejší. Rodina je z toho překvapená. Dokonce jsem jej doporučila kamarádkám a mé dceři, taky ho začaly používat a zatím slyším samou {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy produkt uspokojí. Zkusila jsem už všechny řady a marně hledám mou nejskvělejší. Všechny jsou úžasné. Z této značky objednáváme několik druhů a jsou vážně užitečné. Když je náhodně nenajdu a zakoupím něco podobného, jsem nenadšená.

Vojtěch Rajlich, Chotěšice:
Vše proběhlo naprosto v pořádku. jsem objednal za jednu z nejlepších cen. Dorazilo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost dodání byla velmi překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní kurýr. Jsem velmi uspokojen a chci tento výrobek doporučit opravdu všem. Navíc v e-shopu vstřícné jednání a rychlá komunikace je dalším plusovým bodem. Perfektní a děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze

Veronika G: děda je z dárku je nadšený

Anežka Z: Ideální k osmnáctinám :)

Michael L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vanesa B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kamila M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt