Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ13 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 90 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Magdaléna Žáčková, Miskovice:
Netuším, jak často si pořizují tyhle produkty dámy, ovšem já neodolala. se mi moc líbil a měla jsem za to, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem přemýšlela správně. Nyní ho používám každý dne. Vynikající kvalita, velká odolnost, zkrátka jedním slovem pecka a kdo něco takového potřebuje, tomu můžu s čistým svědomím daný doporučit.

Tobiáš Kadláček, Bolehošť:
Objednal jsme pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo vlastně z recese. Když jsme se potom po několika týdnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím nahlodal. V práci jsem si zasedl k počítači a už ho mám také.

Laura Vegnerová, Myštice:
Jsem už postarší žena a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal a zeptal se mě, jestli bych jej také nechtěla. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho objednal} a včera ráno dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

Oliver Leskovec, Bušanovice:
zcela odpovídá mým požadavkům. Je účinný a cena celkem hezká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem každému. K nákupu mě motivovaly hlavně pozitivní recenze dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je mnoho zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Zdeněk Zwesper, Předboj:
Za mě doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 109 hodnotících

Diskuze

Michaela S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kryštof F: Celkem jsem spokojený.

Simona P: dobré

Lucie Z: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kateřina W: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt