Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ13 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 90 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Magdaléna Žáčková, Miskovice:
Nevím, jak moc si dopřávají tyhle věci dámy, ovšem já jsem tak učinila. se mi velmi líbil a měla jsem dojem, že by mi přišel vhod. A skutečně jsem uvažovala správně. Teď jsem s ním spokojená. Výborná kvalita, dlouhá životnost, prostě jedním slovem paráda a kdo něco podobného hledá, tomu můžu s čistým svědomím tenhle doporučit.

Tobiáš Kadláček, Bolehošť:
Objednal jsme pro přítele jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo vlastně z srandy. Když jsme se potom po dvou dnech opět potkali, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Celkem mě tím překvapil. Doma jsem si zasedl k internetu a už ho mám také.

Laura Vegnerová, Myštice:
Jsem už postarší žena a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal a otázal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho objednal} a dnes ráno dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Oliver Leskovec, Bušanovice:
zcela odpovídá mým požadavkům. Je účinný a cena celkem příznivá, řekl bych, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} opravdu komukoliv. K nákupu mě inspirovali hlavně pozitivní zkušenosti dalších uživatelů. Myslel jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já osobně.

Zdeněk Zwesper, Předboj:
Za mě doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze

Šárka L: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petr C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eliška F: já jsem to prostě chtěla

Alžběta G: děda je z dárku je nadšený

Linda Z: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt