Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ13 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 90 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Magdaléna Žáčková, Miskovice:
Nevím, jak moc si pořizují tyhle věci ženy, každopádně já si nemohla pomoct. se mi moc zamlouval a přišlo mi, že by mi mohl být k užitku. A vážně jsem uvažovala správně. V současnosti si ho nemůžu vynachválit. Vynikající kvalita, dlouhá životnost, jednoduše jedním slovem paráda a kdo něco takového shání, tomu můžu s čistým svědomím daný doporučit.

Tobiáš Kadláček, Bolehošť:
Koupili jsme pro přítele jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo vlastně z srandy. Když jsme se potom po třech dnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si sednul k internetu a už ho mám také.

Laura Vegnerová, Myštice:
Jsem už postarší dáma a v novodobých věcech se moc nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal a zeptal se mě, zda bych jej taky nechtěla. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho zakoupil} a včera ráno přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

Oliver Leskovec, Bušanovice:
naprosto vyhovuje mým přáním. Je šikovný a cena celkem příznivá, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu komukoliv. K objednávce mě inspirovali hlavně kladné recenze jiných uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Zdeněk Zwesper, Předboj:
Za mě doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze

Gabriela F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zdeněk B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kamila K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Alena K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jonáš Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt