Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 585 Kč
Naše cena: 390 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací kotouč 5 kg s ručními úchopy se používá jako pomocný prostředek pro rozvoj síly a dynamiky. Cvičí se s ním částečně jako s kettlebell činkou případně je možné jej uchopit oběma rukama a cvičit obouruč. Pokud by si někdo chtěl koupit kotouče i pro cvičení s nakládacími činkami, průměr otvoru je 25,4 mm. Tím se ještě možnosti použití kotouče pro cvičení zvyšují. Vnější průměr kotouče je 21,5 cm. K dispozici v šedé barvě.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Andrea Francková, Zhoř u Mladé Vožice:
Koupila jsem si někdy před dvěma dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu podle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá krásně, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Aleš Illichmann, Neprobylice:
Že jedinečný vzhled nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? Měl jsem stejný názor. Respektive do dne, než jsem objevil . Svou konkurenci nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co zvládne, ale také tím, jaký má vzhled. Proto je skvělým stylovým doplňkem každého moderního muže. Vaše okolí vás díky němu stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už používám každý den, stal se mou jedinečnou pomůckou.

Michaela Frýblová, Rokytovec:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať zakoupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

Laura Jalamasová, Kožušany-Tážaly:
Jsem šťastná. byl velmi bleskově dodán k mé plné radosti. Určitě budu povídat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o skvělý obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně okamžitě a v pořádně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité dodání zboží a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze

Kamila L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jiří K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eva N: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tereza K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt