Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 585 Kč
Naše cena: 390 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací kotouč 5 kg s ručními úchopy se používá jako pomocný prostředek pro rozvoj síly a dynamiky. Cvičí se s ním částečně jako s kettlebell činkou případně je možné jej uchopit oběma rukama a cvičit obouruč. Pokud by si někdo chtěl koupit kotouče i pro cvičení s nakládacími činkami, průměr otvoru je 25,4 mm. Tím se ještě možnosti použití kotouče pro cvičení zvyšují. Vnější průměr kotouče je 21,5 cm. K dispozici v šedé barvě.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Andrea Francková, Zhoř u Mladé Vožice:
Koupila jsem si teprve před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u dveří s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu dle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá hezky, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Aleš Illichmann, Neprobylice:
Že pěkný design nemůže jít ruku v ruce s špičkovým výkonem? Měl jsem stejný názor. Respektive do doby, než jsem si koupil . Konkurenty nechává daleko za sebou nejen tím, co dokáže, ale také díky tomu, jaký má design. Proto je perfektním stylovým doplňkem každého moderního muže. Nikdo vás díky němu v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už nedám z ruky, je mou nepostradatelnou pomůckou.

Michaela Frýblová, Rokytovec:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Laura Jalamasová, Kožušany-Tážaly:
Jsem šťastná. byl opravdu bleskově doručen k mé plné radosti. jistě budu povídat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý obchod, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně okamžitě a v klidně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o "skorohned" doručení nákupu a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze

Klára S: já jsem to prostě chtěla

Sofie S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Alena S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karel H: Jsem ráda, že to mám

Klára Š: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt