Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 276 Kč
Naše cena: 184 Kč Ověřit dostupnost

Závěs boxovacího pytle stropní Technické údaje: vícebodový určený pouze pro menší druhy pytlů - do hmotnosti 25 kg - do cca 100 cm délky k dispozici pouze v provedení s okem

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vojtěch Vašta, Vestec:
Není nic lehčího než nákup tohoto stačí několik kliknutí a do třetího dne máte doma balík z touhle spokojeností. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl objednat už hodně dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě žena. Mám ho čtrnáct dní a dosud všechno v klidu a moje nadšení nevychládá. Rychlé dodání, snadné pořízení, hodně užitečná věc.

Marek Habuda, Vatín:
Z důvodu, že jsem člověk, který si zakládá na vlastnostech, více než na slevových akcích, koupil jsem si právě zde. Než jsem to ale provedl, kontaktoval jsem firmu, abych měl garanci, že mi bude doručen ve vysoké kvalitě a včas. Nicméně jsem následně zjistil, že navzdory tomu u zboží stojí k dispozici, skladem nebyl. Nicméně jsme našli řešení spokojenosti pro obě strany a obchod se vydařil bez problémů.

František Bařtipán, Zeleneč:
Není hodně podobných kousků jako právě . Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době určitě není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. splňuje vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Vít Čenec, Bohdalín:
Jsem zase zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční eshop a potvrdilo se. Očekávaná kvalita produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru barevné varianty produktu, tak i s lehkým ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských příruček. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Jaroslav Grochol, Kružberk:
Daný jsem našel náhodou na internetu. Hodnocení na něj byly vesměs pozitivní, takže jsem si řekl, že to nemusí být takový risk. Logicky jsem měl mírný strach, to je asi při objednávání přes internet normální, ale když mi dorazil až ke dveřím, uznal jsem, že to bylo zcela neopodstatněné. Vše zvládá skvěle, moc mi pomáhá a nyní jsem velice rád, že jsem si ho koupil. Skvělý kup!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze

Aneta B: dobré

Rozálie Š: Ideální k osmnáctinám :)

Michael P: funkční výrobek

Tadeáš P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt