Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 38.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Petra Vyroubalová, Ústín:
S jsem opravdu spokojena. Do puntíku splnil veškerá očekávání a stejně tak se nelišil od obrázku z e-shopu. Již podle prodejních fotografií jsem měla přehled o tom, co si kupuji a zklamaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho můžu používat, se můj život opravdu značně zjednodušil. Všem můžu bez debat doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se s jeho pomocí mnoha problémů.

Veronika Rejžková, Mezilesí:
Už jsem postraší, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho hodně ocenila zejména to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho doručit až domů. Doručovatel mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po zlých zkušenostech z jiných služeb jsem zcela ráda jak s kvalitou výrobku, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chtěla poděkovat, a taky pochválit , který mi byl doručen, je tedy dobrý.

Adam Pleyer, Jáchymov:
Stále super product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i stabilnější, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejhezčí, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti , ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

David Záblacký, Braníškov:
Jako novicovi mi strčili do ruky . Nyní, po roce občasném hraní jsem si zakoupil zase tento . Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám skvělý švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco bomba.

Zuzana Lattenbergová, Skřivany:
Jako starší dáma se dnes moc nevyznám v tom, co je výhodné. Většinou dám na rady kohokoliv znalejšího a na recenze, které si výrobek získal u jiných uživatelů. V tomto případě jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. používám už dva dní a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také zmínit hodně příjemné jednání ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Karolína Z: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Ondřej Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sofie F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sofie V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alena Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt