Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 38.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Petra Vyroubalová, Ústín:
S jsem velmi spokojena. Do puntíku splnil má kritéria a samozřejmě byl stejný jako na fotografii z eshopu. Již podle prodejních fotografií jsem měla přehled o tom, co si objednávám a zklamaná jsem tak nebyla. Ode dne, co ho mám doma, se můj život opravdu výrazně zlepšil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství potíží.

Veronika Rejžková, Mezilesí:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho hodně ocenila zejména to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho doručit až domů. Kurýr mi pak všechno důležité pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem plně ráda jak s kvalitou výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit , který mi byl zaslán, je opravdu dobrý.

Adam Pleyer, Jáchymov:
Stále MEGA product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i NOVĚJŠÍ, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti , ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

David Záblacký, Braníškov:
Jako novicovi mi strčili do ruky . Nyní, po roce občasném hraní jsem si koupil zase tento . Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám božský švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco super.

Zuzana Lattenbergová, Skřivany:
Jako postarší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na rady někoho znalejšího a na ohlasy, které si model získal u jiných kupujících. V tomto případě jsem také dala na recenze ostatních a vyplatilo se. užívám už pár týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od nákupu odradilo. Chci také napsat hodně příjemné jednání ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze

Alena S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Andrea H: Je to dostatečné?

Michaela T: nemá chybu

Kamila L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vojtěch J: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt