Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet Action - vel. 43 (délka vnitřní boty - stélka je 280 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje:   Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka, Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce   . Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Amálie Geidlová, Holice:
Jsem mile překvapena jak okamžitým dodání, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení produktu. Precizní. přišel v pořádku, v krátké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě pravidelně navracet a objednávat opakovaně.

Josef Kneblík, Zdechovice:
Velmi mě zaujal tento nový , který byl uveden na trh. Hledal jsem záplavu zbytečností. Příjemně mě zaskočil svou nenáročností na údržbu, silnou výkonností a nízkou cenou. I maminka si ho pochvaluje, protože jí výkon výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj dobrý rodinný pomocník, bez kterého si už život nedovedeme představit.

Roman Ludačka, Medonosy:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je mi Vámi nabízený vycházel na první pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a pořídil. Balení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že je tzv. user - friendly, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop proto doporučuji všem.

Anežka Höflerová, Černá Voda:
Připravovala jsem se na dovolenou a nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, skladný, pohodlný. Zvládne i větší zátěž, delší dopravu a náročnější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze

Šárka D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Valerie R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Valerie C: Ideální k osmnáctinám :)

Ema G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vojtěch R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt