Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet Action - vel. 43 (délka vnitřní boty - stélka je 280 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje:   Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka, Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce   . Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Amálie Geidlová, Holice:
Jsem mile překvapena jak okamžitým doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení zboží. Precizní. přišel v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě pravidelně vracet a objednávat dále.

Josef Kneblík, Zdechovice:
Velmi mě oslovil tento nejnovější , který byl uveden na trh. Hledal jsem moře zbytečností. Příjemně mě překvapil svou nenáročností na úklid, velkou výkonností a nízkou cenou. I manželka si ho chválí, jelikož jí práce výrazně zjednodušila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez kterého si už život nedovedeme představit.

Roman Ludačka, Medonosy:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je mi Vámi nabízený vycházel na první pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a objednal. Zabalení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

Anežka Höflerová, Černá Voda:
Připravovala jsem se na dovolenou a nemohl chybět v kufru. Praktický, kompaktní, pohodlný. Zvládne i silnější zátěž, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejvzdálenější cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Nikol H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Klára K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tobiáš F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Antonín F: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt