Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ7 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 73 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Martin Dřevojan, Bohuňov:
Nejlepší co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Andrea Kosánová, Chlumec:
Protože jsem žena, tak se vždy koukám na několik aspektů, co může nejen , ale i obchod dodat. Tím myslím například cenu, zabalení výrobku, rychlost zaslání, design zboží a důležitá je pro mne komunikace. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla maximálně uspokojena. Cena je v levná, balení bylo v klidu, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do dvou dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

Jiří Kepák, Kamenný Přívoz:
Scháněl jsem ho už nějaký čas, jenže vždycky u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo příliš drahé, podruhé třeba nenabízeli zakoupení on-line, nakonec mě odradily recenze objednávajících. To se mi u nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem spokojený, že už ho teda mohu zcela využít.

Magdaléna Prieložná, Čkyně:
V úterý jsem obdržela , přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stačila otestovat, zda skutečně funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím jako super.

Anežka Berglová, Žlutice:
překvapil, mám ho odtud koupený od února a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V této cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Nikol N: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šárka W: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Miroslav P: funkční výrobek

Sára K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michaela B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt