Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2607 Kč
Naše cena: 1738 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště se stříškou v barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.Technické údaje:výška výrobku: 120cmšířka výrobku: 120cmdélka výrobku: 120cmhmotnost: 14kgmateriál: borovicebarva: barevnározměr balení: 120x26x14cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Eva Braumová, Dobrovítov:
Nutně jsem chtěla tento opravdu rychle poslat a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je nadšený (byl to dárek pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

Matěj Damajka, Horní Olešnice:
mám asi týden. Zatím jej zkouším, ale vypadá to, že zkouška skončí na jedničku. Některé negativní recenze se mi ani trochu nestaly, ba právě opačně. Visuálně vypadá luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností zvolil zcela tu nejvýhodnější.

Dominika Přívarová, Hostouň:
Zakoupila jsem si u vás a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti dodání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Jana J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denis H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jakub N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jana D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt