Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2607 Kč
Naše cena: 1738 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště se stříškou v barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.Technické údaje:výška výrobku: 120cmšířka výrobku: 120cmdélka výrobku: 120cmhmotnost: 14kgmateriál: borovicebarva: barevnározměr balení: 120x26x14cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Eva Braumová, Dobrovítov:
Nutně jsem chtěla tento velmi okamžitě poslat a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Manžel je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

Matěj Damajka, Horní Olešnice:
mám asi týden. Zatím jej zkouším, ale vypadá to, že zkouška dopadne na výbornou. Některé záporné recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba právě naopak. Visuálně působí luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností vybral opravdu tu nejvýhodnější.

Dominika Přívarová, Hostouň:
Zakoupila jsem si u vás a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Gabriela Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kateřina M: Je to dostatečné?

Jiří Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sára C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anežka K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt