Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

Chrániče kolen a loktů velikost M   Jednotlivé chrániče kolen a loktů, vel.M, - závodní typ. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Patrik Huták, Vejvanovice:
Nejprv musím upřednostnit opravdu krásný design, potom také úžasný užitek . Dá se využít pro několik činností, ale pozor je hodně křehký. Kamarádce se převrátil€obrátil na zemi a kousek se ulomil. Na užitek to však nic nezměnilo, jen byl poškozen tenhle hezký design. Je teda výkonný a celkem klidný.

Michal Maxant, Radimovice:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si dříve nikdy neřekl, že by mi chtěl pomoci. Moje osobnost bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem otestoval a poznal, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se podobným zádrhelem.

Zuzana Klištincová, Budětsko:
Přála jsem si dát radost a objednala si u vás . Potkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním zboží. Tento mne oslovil především proto, že hezky vypadá a navíc ho nevalstní každý. Udělala jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás opět koupím další. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze

Denisa K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vít V: Přišlo to celkem rychle

Kristýna S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kateřina D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tereza O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt