Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

Chrániče kolen a loktů velikost M   Jednotlivé chrániče kolen a loktů, vel.M, - závodní typ. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Patrik Huták, Vejvanovice:
Nejprve chci pochválit opravdu osobitý vzhled, dále také skvělý výkon . Dá se využít pro několik činností, ale bacha je hrozně křehký. Dceři se převrátil€obrátil na zemi a kousek se ulomil. Na užitek to však nic nezhoršilo, jen byl změněn tenhle krásný vzhled. Je opravdu výkonný a celkem tichý.

Michal Maxant, Radimovice:
Dostal jsem ho od milenky. Já sám bych si předtím nikdy nepřiznal, že by mi chtěl pomoci. Moje osobnost bylo silnější než já, i když jsem v vevnitř sebe docela strádal. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na rytíře. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem otestoval a zjistil, že funguje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se podobným problémem.

Zuzana Klištincová, Budětsko:
Chtěla jsem si dát radost a pořídila si u vás . Potkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým dodáním zboží. Tento mne přesvědčil především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. jistě si u vás zase pořídím další. Moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze

Linda P: děda je z dárku je nadšený

Daniela C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie S: já jsem to prostě chtěla

Josef Z: je to fajné

Jan J: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt