Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 339 Kč
Naše cena: 226 Kč Ověřit dostupnost

Rukavice na posilování s výstuhou dlaní. Lehce pružný hřbet rukavice. Velikost S. K dispozici v barvě modré.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Simona Bohadlová, Zichovec:
Nedávno jsem si u vás objednala a tolik mě nadchnul, že jsem objednávku hodně rychle zopakovala. Je celkem velmi pěkný a hlavně funkční. I manžel si ho pochvaluje, a to je velmi přísný. Chci ocenit také bleskové dodání i milou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při složení. Ačkoliv tam byl manuál, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

Barbora Adamová, Janovice nad Úhlavou:
Samozřejmě jsem nejdříve byla jako každý mírně skeptická. Přečetla jsem však řadu pozitivních recenzí a dala jsem se také zlákat k objednání . A dobře jsem udělala. Teď se k pozitivním názorům totiž rozhodně musím přidat. Pokud ještě s objednávkou váháte, tak neváhejte a si pořiďte. Budete spokojení, patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu.

Sára Střižíková, Povrly:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém bytí udělat velkou změnu. se k této příležitosti jevil jako ideální. A skutečně, díky němu je každý můj den teď o poznání příjemnější než v minulosti. I vás někdy přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale nemáte k zásadní volbě obvykle dost motivace. Pomocí budou podobné chmury ihned pryč. Uvidíte, že na obrat k lepšímu je zapotřebí většinou velmi málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze

Anežka H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vanesa E: děda je z dárku je nadšený

Pavel F: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikolas P: Přišlo to celkem rychle

Dominika L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt