Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1323 Kč
Naše cena: 882 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.42 Délka vnitřní boty - stélka je 270 mm Brusle jso určené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x brusle  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Hana Drásalová, Jickovice:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si na internetu pořídíme víc zboží v rámci jednoho nákupu, kvůli úspoře. Já jsem si tehdy zvolila v sortimentu právě tento , jelikož se mi líbil nejvíce. Ale byla to fakt skvělá volba. Hodně jsem od něj nevyžadovala, ale byla jsem překvapená. Vynikající kvalita, bleskové doručení, nízká cenovka, jedním slovem skvělé!

Linda Badalíková, Skaštice:
Přiznám se, že k nákupům přes web jsem hodně nepřátelská, a proto jsem si i tento eshop nejdříve prověřila a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi přátelská a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do pár dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento výrobek zakoupila a na dodání jsem nečekala ani pár dni. došel v dobrém stavu. Používám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Tobiáš Schmidtmayer, Heřmanovice:
Objednat je dobrá volba. Užívám ho už několik týdnů a vidím jen samá výhody, prostě jsem doslova překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě kladné ohlasy dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má další volba bude podobná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešním času.

Vít Bartošek, Hněvnice:
Už jsem se párkrát nechal podvést podvodníky, takže jsem se trochu bál, jestli tenhle objednávání neskončí stejně. Pro sichr jsem do firmy několikrát zavolal, všechno kontroloval… Přiznávám, pochyboval jsem, jestli jsem finance neutratil za hloupost. Ale nebylo to tak. mi doručili až před dveře, pěkně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a funguje perfektně. Zatím jsem na něm neshledal nevýhodu. Tady budu na sto procent objednávat často.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Jan G: funkční výrobek

Michael T: tak jsem to dostala aje to super

Petr K: Jsem ráda, že to mám

Jakub K: je to fajné

Zuzana H: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt