Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1323 Kč
Naše cena: 882 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.42 Délka vnitřní boty - stélka je 270 mm Brusle jso určené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x brusle  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Hana Drásalová, Jickovice:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole rozhodly, že si u internetového prodejce koupíme víc zboží v rámci jednoho nákupu, z důvodu úspory. Já jsem si v tom čase vybrala v sortimentu právě tenhle , jelikož se mi nic jiného nelíbilo. Avšak byla to fakt dobrá volba. Hodně jsem od něj nechtěla, ale jsem nadšená. Vynikající kvalita, bleskové doručení, nízká cena, zkrátka špica!

Linda Badalíková, Skaštice:
Přiznám se, že k objednávkám přes net jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento obchod nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do čtyř dnů od zakoupení. Proto jsem si tento výrobek zakoupila a na dodání jsem nečekala ani čtyři dni. došel v pořádku. Užívám ho docela často a neměnila bych.

Tobiáš Schmidtmayer, Heřmanovice:
Koupit je dobrá volba. Užívám ho už několik dnů a vidím jen samá výhody, prostě jsem zcela ohromen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně dlouho, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní recenze ostatních přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude podobná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Obzvlášť v dnešní době.

Vít Bartošek, Hněvnice:
Už jsem se párkrát nechal nachytat podvodníky, takže jsem se děsil, jestli tento objednávání neskončí jako posledně. Pro jistotu jsem do firmy předem zavolal, všechno kontroloval… Přiznávám, říkal jsem si, jestli jsem korunky nevyhodil zbytečně. Ale nebylo to tak. mi doručili až do domu, důkladně zabalený, bez sebemenší vady na kvalitě a funguje perfektně. Doposud jsem na výrobku neshledal mínus. U prodejce budu určitě objednávat nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Roman V: Celkem jsem spokojený.

Sabina W: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šimon B: je to fajné

Jan P: funkční výrobek

Jana R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt