Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 267 Kč
Naše cena: 178 Kč Ověřit dostupnost

Náhradní kolečka do kolečkových bruslí průměr 64 x 24 mm, kolečka jsou vyrobena z měkkého vrstveného PU, 4 ks v blistru. Cena je za 4 kusy. K dispozici provedení viz foto - černo-zelené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alena Grocholová, Jablunkov:
Nestává se mi občas, že bych nějaký na počkání chválila. Nejsem ochranitelka reklamy za levnou cenu. Ale když jsem s ním opravdu ráda, proč se o tom nerozepsat. Třeba se hodí i někomu jinému. Co já se něčeho obdobného nahledala, takže děvčata nebojte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, zaslání je zdarma.

Viktorie Jančeková, Vavřinec:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Simona Frýželková, Krhanice:
Již poměrně dlouho jsme doma s přítelem museli řešit pár problémů. si pořídila známá z kanceláře, kterou shodou náhod v minulosti potkal podobný problém. Příliš jsem tomu nedávala šanci, ale s přítelem jsme se rozhodli, že za otestování to stojí. Tudíž jsme si koupili. Neříkám, že to byl klíč na všechno, ale spoustu věcí nám ulehčil. Nyní bych si nechtěla ani trochu představit ho nepoužívat.

Valerie Čápová, Dřevohostice:
design je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit něco, co se mi zalíbí. Právě mě hodně oslovil. Jak se říká, první touha, správná myšlenka! Svým vzhledem i provedením se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je příjemný bonus.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze

Kateřina H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tomáš C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikol M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denisa Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktorie E: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt