Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 267 Kč
Naše cena: 178 Kč Ověřit dostupnost

Náhradní kolečka do kolečkových bruslí průměr 64 x 24 mm, kolečka jsou vyrobena z měkkého vrstveného PU, 4 ks v blistru. Cena je za 4 kusy. K dispozici provedení viz foto - černo-zelené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alena Grocholová, Jablunkov:
Nestává se mi často, že bych jakýkoliv na počkání chválila. Nejsem zastáncem nabídek za levnou cenu. Ale když jsem s ním skutečně spokojená, proč se o tom nerozepsat. Třeba se hodí i někomu dalšímu. Co já se něčeho podobného nahledala, takže holky nebojte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, zaslání je zdarma.

Viktorie Jančeková, Vavřinec:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Simona Frýželková, Krhanice:
Už před časem jsme doma s mužem řešili nějaké problémy. mi doporučila kamarádka v práci, kterou shodou okolností dřív potkal podobný problém. Moc jsem ničemu nevěřila, ale s partnerem jsme měli za to, že za zkoušku to stojí. Tudíž jsme si koupili. Neříkám, že jsme tím vyřešili všechno, ale spoustu problémů nám usnadnil. Nyní bych si nedovedla vůbec představit ho nemít.

Valerie Čápová, Dřevohostice:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si koupit něco, co se mi nelíbí. Právě mě velmi oslovil. Jak se říká, první myšlenka, dobrá myšlenka! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta výhodná cena, to je takový bonus.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze

Nikolas S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Magdaléna S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Julie Z: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aneta J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Josef T: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt