Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1005 Kč
Naše cena: 670 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlná obuv z kvalitních syntetických materiálů s vodo-vzdornou úpravou, vyztužený svršek, širší tvar a polštářování kotníků pro vyšší pohodlí, syntetická podšívka, kvalitní brusle, velikost 36

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kateřina Frömelová, Rybnice:
Potřebovala jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Prostě jsem přála vhodnou změnu. Když jsem na jedinečnou náhodou našla, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu vnímá i mé okolí.

Daniela Kaprasová, Habrovany:
K můžu jen říci, že jeho účinky jsou naprosto dokonalé. K dispozici je v mnoha barvách, které lze sehnat v normálním obchodě. Snoubí v sobě perfektní chuť s šetrným a zároveň účinným vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji nejen já, ale i můj dcera.

Václav Hořovský, Hrotovice:
Všechno proběhlo zcela v pořádku. jsem získal za jednu z levných cen. Přišlo v naprosto bezchybném stavu, navíc rychlost doručení byla velmi překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní kurýr. Jsem hodně uspokojen a chci tento výrobek doporučit snad asi každému. Navíc v obchodu profesionální jednání a hezká komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Perfektní a děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze

František N: Celkem jsem spokojený.

Markéta C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Markéta P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Martin P: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt