Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 482 Kč
Naše cena: 321 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč s gumovými siliči (expandéry) 650 mm. Gymnastický míč s úchyty ( siliči ), je ideální pro protahovací cviky na záda. Pro zvýšení možnosti využití tohoto míče slouží gumové úchyty a tím dosáhnete protažení horní i dolní část těla. Míč je samozřejmě také ideální na správné a zdravé sezení. Je vyroben z protiskluzového materiálu a je vhodný pro všechny úrovně kondičního cvičení. Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení. Dodáváme jej pouze v modré, barvě.   Technické údaje: rozměr: 65cm doporučená výška postavy: 160 - 180 cm nosnost: 120 kg Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniela Ostrčilová, Dolní Novosedly:
Vždycky mě to stálo hodně peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si jednoduše musím pořídit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Pracuje perfektně bez jediného zádrhelu.

Emma Laurincová, Dušníky:
Já osobně nemám s své bližší zkušenosti, pořídila jsem ho pro maminku. Volba na něj padla především proto, že měl v tisku opravdu pozitivní ohlasy a protože několik sousedek si ho taky pořídilo. Maminka, navzdory tomu, že byla na začátku mírně odměřená, si ho teď nemůže vynachválit. Vždy, když k ní dorazím na návštěvu, tak o tom mluví a je vážně spokojená.

Veronika Wondráčková, Hevlín:
Zpočátku jsem k neměla důvěru, ale po několika dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita zcela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost zaslání kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. chci určitě doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Alžběta Stříteská, Smrk:
Dlouho jsem hledala prostředek usnadňující život a starost o mé příbuzné. A přesně požadovaný je tento . Ocenila jsem jeho funkce, které bylytéměř ihned. Její použití je jednoduché a zvládne ho i starší osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké speciální pomůcky. Všechno šlo naprosto hladce a rychle.

Vanesa Řezáková, Kalhov:
Pořád jsem si myslela, jak to moje kamarádka dělá, že jí to tak sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se záchvatem mi o řekla. Aplikuje ho už několik let a je naprosto spokojená. Tedy já nemám na co vymlouvat se, jdu také do toho. Mají skvělý obchod, na kterém si ho pohodlně objednám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze

Veronika B: nemá chybu

Karolína C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tomáš H: Jsem ráda, že to mám

Tobiáš T: Celkem jsem spokojený.

Matouš R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt