Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 482 Kč
Naše cena: 321 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč s gumovými siliči (expandéry) 650 mm. Gymnastický míč s úchyty ( siliči ), je ideální pro protahovací cviky na záda. Pro zvýšení možnosti využití tohoto míče slouží gumové úchyty a tím dosáhnete protažení horní i dolní část těla. Míč je samozřejmě také ideální na správné a zdravé sezení. Je vyroben z protiskluzového materiálu a je vhodný pro všechny úrovně kondičního cvičení. Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení. Dodáváme jej pouze v modré, barvě.   Technické údaje: rozměr: 65cm doporučená výška postavy: 160 - 180 cm nosnost: 120 kg Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniela Ostrčilová, Dolní Novosedly:
Vždycky mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem našla, že existuje i jeho verze na ven. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si prostě musím pořídit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily nazpět. Funguje skvěle bez jediného zádrhelu.

Emma Laurincová, Dušníky:
Já osobně nemám s své prokazatelné zkušenosti, objednala jsem ho matince. Sáhla jsem po něm hlavně z důvodu, že měl online opravdu hezké diskuze a protože spousta kolegyň se s ním také setkalo. Máma, přestože byla na začátku dost na rozpacích, si zboží dneska velmi chválí. Pokaždé, když k ní přijedu, tak o produktu hovoří a je moc nadšená.

Veronika Wondráčková, Hevlín:
Nejdříve jsem k neměla důvěru, ale po pár týdnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita docela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost zaslání kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. mohu rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

Alžběta Stříteská, Smrk:
Dlouho jsem hledala prostředek usnadňující život a starost o mé příbuzné. A přesně požadovaný je tato . Ocenila jsem jeho účinky, které bylytéměř okamžitě. Její použití je jednoduché a zvládne ho i hloupější osoba nebo naprostý amatér. Nepotřebovala jsem jakékoliv důležité potřeby. Všechno šlo celkem klidně a okamžitě.

Vanesa Řezáková, Kalhov:
Často jsem si říkala, jak to moje kámoška dělá, že jí to tak sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou jen geny, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se smíchem mi o pověděla. Užívá ho už pět let a je zcela uspokojená. Tedy já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají skvělý obchod, na kterém si ho lehce objednám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze

Kryštof K: tak jsem to dostala aje to super

Zuzana U: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alena V: Je to dostatečné?

Klára B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Rozálie J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt