Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 662 Kč
Naše cena: 441 Kč Ověřit dostupnost

Boxerské rukavice kožené - velikost XL , jsou vyrobené z pravé kůže. Hmotnost rukavic je 14 uncí, další označení velikosti boxerských rukavic je 14 oz. Rukavice mají stahovací pásek na suchý zip na zápěstí. Pro stanovení správné velikosti rukavic musíte změřit ruku – od konce dlaně (v přechodu na zápěstí) ke špičce prstů. Pro velikost XL by měla být ruka cca 23 – 29 cm dlouhá. Určitou roli ještě hraje šíře ruky, ale ta již není tak podstatná, toto se dá upravit stahovacím pásem, který je pružný a přizpůsobí se ruce.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šimon Mühlfeit, Habří:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost obdržení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před týdnem jsem pořizova přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Josef Kapera, Čejetice:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky . Nyní, po roce častém hraní jsem si koupil zase tento . Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco super.

Jaroslav Schreiber, Bítovčice:
, který prodáváte, jsem hledal jako náhradu za jiný, který mne zklamal. Zpočátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se píše internet snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem změnil po rozbalení zásilky. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a hlavně model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

Štěpán Zvoník, Starý Vestec:
je prostě jedinečný! Po převratu jsem se pár let pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský skok a i v Česku je možné objevit hodně výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v zahraničí a cenově je snad levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Michal Štědronský, Šléglov:
Pro upřesnění bych řekl, že jsem trochu skrblík, někdy možná až příliš. Tudíž než si zboží koupím, důkladně si to prověřím. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si pečlivě vyhledal online a nastudoval si informativní texty. Byl jsem překvapen, že byly z většiny příznivé. Trochu mě to znervóznilo, ovšem pak jsem si přesto zakoupil. No a není zbytí, než k těm kladným hodnocením doplnit ještě jedno své doporučení. Byla to vskutku velice chytrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze

Andrea F: Je to dostatečné?

Kristýna B: děda je z dárku je nadšený

Simona T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristián H: Přišlo to celkem rychle

Sára J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt