Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 662 Kč
Naše cena: 441 Kč Ověřit dostupnost

Boxerské rukavice kožené - velikost XL , jsou vyrobené z pravé kůže. Hmotnost rukavic je 14 uncí, další označení velikosti boxerských rukavic je 14 oz. Rukavice mají stahovací pásek na suchý zip na zápěstí. Pro stanovení správné velikosti rukavic musíte změřit ruku – od konce dlaně (v přechodu na zápěstí) ke špičce prstů. Pro velikost XL by měla být ruka cca 23 – 29 cm dlouhá. Určitou roli ještě hraje šíře ruky, ale ta již není tak podstatná, toto se dá upravit stahovacím pásem, který je pružný a přizpůsobí se ruce.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Šimon Mühlfeit, Habří:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost obdržení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před týdnem jsem objednával přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Josef Kapera, Čejetice:
Jako nováčkovi mi strčili do ruky . Nyní, po roce častém hraní jsem si koupil zase tento . Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco super.

Jaroslav Schreiber, Bítovčice:
, který prodáváte, jsem potřeboval jako náhradu za jiný, který mne zklamal. ze začátku jsem byl dost skeptický, přece jen, jak se píše papír snese všechno a cena se mi zdála být nízká. Můj názor jsem poupravil po rozbalení balíčku. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Efektní, všem doporučuji.

Štěpán Zvoník, Starý Vestec:
je prostě vynikající! Po saměťáku jsem se několik let pohyboval po Evropě jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský skok a i v Česku je možné najít velmi kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v Asii a cenově je asi levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Michal Štědronský, Šléglov:
Pro upřesnění bych upřesnil, že jsem spořivý člověk, někdy zřejmě až moc. Takže než si výrobek pořídím, pečlivě si to prolustruji. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si důkladně vyhledal online a prošel si zkušenosti. Překvapilo mě, že byly všechny příznivé. Trochu mě to znejistilo, ale pak jsem si stejně koupil. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním hodnocením přidat ještě jedno své hodnocení. Byla to rozhodně velmi chytrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Dominika T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktor B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kamila K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Rozálie H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lucie S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt