Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1655 Kč
Naše cena: 1103 Kč Ověřit dostupnost

Šikmá lavice umožňuje posilování břišních a zádových partií těla. Pomocí polohovatelné opěrky nohou lze nastavit lavici pro různou výšku postavy. Nastavením různé výšky lavice je možné docílit různého stupně obtížnosti - prudší sklon lavičky znamená větší obtížnost posilování. Hmotnost lavičky je 7,5 kg, rozměry 140x32x56/75 cm, nosnost 130 kg, balení je v pevném kartonu s potiskem.      

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Anežka Panáčová, Dyjákovičky:
Tento u této společnosti bych se rozhodně nebála ještě jednou objednat. K výhodám patří napsání svých poznatků a kromě toho pořízení jiných modelů. Kvalita, cena, návod úplně v pořádku, pouze mě mírně nesedla komunikace. Produkt, který měl dorazit za 7 dní, se opozdil. A internetový obchod zodpovědnost přesunul na zásilkovou službu s tvrzením, že oni ho odeslali okamžitě, včas. Je to škoda.

Simona Baráčková, Žalany:
Jako starší ženská se dnes příliš nevyznám v tom, co je nejlevnější. Většinou dám na rady kohokoliv zkušenějšího a na testy, které si výrobek získal u dalších kupujících. V tomto stylu jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. používám už několik týdnů a za ten čas jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Musím také napsat hodně seriózní jednání ze strany eshopu.

Michaela Holzäpfelová, Ochoz u Tišnova:
Jsem šťastná. byl velmi bleskově doručen k mé celkové radosti. Určitě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o perfektní obchod, rychlá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám hodně okamžitě a v pořádně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání zboží a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 86 hodnotících

Diskuze

Alžběta K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Pavel V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Denis P: 110 % spokojenost

Magdaléna P: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt