Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1655 Kč
Naše cena: 1103 Kč Ověřit dostupnost

Šikmá lavice umožňuje posilování břišních a zádových partií těla. Pomocí polohovatelné opěrky nohou lze nastavit lavici pro různou výšku postavy. Nastavením různé výšky lavice je možné docílit různého stupně obtížnosti - prudší sklon lavičky znamená větší obtížnost posilování. Hmotnost lavičky je 7,5 kg, rozměry 140x32x56/75 cm, nosnost 130 kg, balení je v pevném kartonu s potiskem.      

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Anežka Panáčová, Dyjákovičky:
Daný u této společnosti bych se stoprocentně nebála ještě jednou objednat. Jsem vděčná za navržení individuálních poznatků a taktéž možnost volby jiných variant. Kvalita, cena, návod naprosto bez chyby, pouze mě lehce nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za 7 dní, nedošel. A prodejce se vymlouval na dopravní společnost s tvrzením, že oni ho zaslali okamžitě, v den objednávky. Docela škoda.

Simona Baráčková, Žalany:
Jako postarší ženská se dnes příliš nevyznám v tom, co je výhodné. Často dám na zkušenosti kohokoliv znalejšího a na testy, které si výrobek získal u jiných uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. užívám už dva dní a za tu dobu jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnu od nákupu odradilo. Chci také zmínit velmi příjemné jednání ze strany eshopu.

Michaela Holzäpfelová, Ochoz u Tišnova:
Jsem spokojená. byl velmi bleskově doručen k mé celkové radosti. Určitě budu doporučovat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o perfektní eshop, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte všetečný dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové doručení balíčku a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Miroslav C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kristýna J: nemá chybu

Denisa K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Klára R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Aleš B: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt