Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2117 Kč
Naše cena: 1411 Kč Ověřit dostupnost

Souprava dřevěných čtvercových květináčů.Technické údaje:výška výrobku: 40cm a 30cmšířka výrobku: 40cm a 30cmhloubka výrobku: 40cm a 30cmhmotnost výrobku: 5kgmateriál: borovicebarva: šedáObsah balení:1x Souprava čtvercových květináčů

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matyáš Wojtowicz, Šetějovice:
Po zkušenostech se zahradním nářadím už nakupuji pouze . perfektně drží, rukojeť je příjemná. S se dostanete zcela všude. Koupil jsem ji na domácí práce, 2x použita na dřevo. Funguje skvěle

Miroslav Martin, Vodice:
Navzdory tomu prodejce nabízel opravdu širokou nabídku , byl jsem nakonec zklamán, když dorazil. Co se týče dovážky, vše na výbornou. Ale e-shop mi nedokázal vysvětlit, z jakého důvodu přišel jiný typ. Záležitost byla vyřešena po více jak měsíci, což je podle mě velký zápor tohoto e-shopu.

Tereza Seňková, Nová Ves u Leštiny:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás zakoupila , který naprosto předčil mé očekávání. Jako kterákoliv ženská dbám při výběru hlavně na vzhled, ale manža ocenil také užitečnost. Zcela skvělý eshop. Manžel si u vás poté zakoupil obdobný výrobek a také si jej hodně chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte dobré a perfektní zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze

Julie T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Gabriela H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karolína G: děda je z dárku je nadšený

Zuzana K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ema K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt