Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1769 Kč
Naše cena: 1179 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork představují rychlou, efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestu, jak zlepšit hygienu. Díky plastovým zásobníkům dávkujete v každý okamžik vždy jen jeden ručník, tím se redukuje spotřeba i náklady na provoz a údržbu. Široká nabídka papírových ručníků zahrnuje větší ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní.Parametry:Systém: ručníky Tork systém H2Užitek: ručníky skládané Tork Interfold, 2 vrstvy, 2310 ks, 21,2 x 34 cm, čtyřikrát složený Barva: bíláMateriál: prvotřídní celulóza/TADPočet vrstev: 2Balení obsahuje: 21 x 110 ks

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jaroslav Ruman, Všechlapy:
S tímto jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na domácí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s dělat. Používá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho chod je velmi klidný. Vřele ho komukoliv poradím.

Petra Šplouchalová, Ješetice:
Tento jsem si objednala kvůli nízké ceně a hlavně, že byl na skladě. Byla jsem nervózní, protože zkušenosti zákazníků nebyly moc dobré. Nejvíce všem vadil termín doručení. Bohužel se tak stalo. Tento jsem vyžadovala velmi rychle, a ve finále ho pošta doručila s týdenním zpožděním, než v jiném e-shopu.

Kristián Šaršon, Mohelnice:
mě zlákal už v momentě, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejdříve trochu obavy, ale ty byly naprosto zbytečné, jak jsem se utvrdil. Především se totiž vyznačuje opravdu intuitivním ovládáním. V mžiku ho pochopí i lidé, kteří s tímto do té doby žádné zkušenosti neměli. Po prvním otestování si určitě získá také vás.

Sára Fuchsíková, Lipno nad Vltavou:
Já osobně nemám s své vlastní zkušenosti, pořídila jsem ho matince. Zvolila jsem ho zejména proto, že měl online velmi pozitivní recenze a protože pár kamarádek ho také mají. Máti, i když byla zprvu dost skeptická, si produkt nyní velmi cení. Pokaždé, když k ní s manželem přijedeme, tak o něm mluví a je velmi nadšená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze

Tereza M: dobré

Linda Š: nemá chybu

Nikola Č: děda je z dárku je nadšený

Sofie S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ema F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt