Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1769 Kč
Naše cena: 1179 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork představují rychlou, efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestu, jak zlepšit hygienu. Díky plastovým zásobníkům dávkujete v každý okamžik vždy jen jeden ručník, tím se redukuje spotřeba i náklady na provoz a údržbu. Široká nabídka papírových ručníků zahrnuje větší ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní.Parametry:Systém: ručníky Tork systém H2Užitek: ručníky skládané Tork Interfold, 2 vrstvy, 2310 ks, 21,2 x 34 cm, čtyřikrát složený Barva: bíláMateriál: prvotřídní celulóza/TADPočet vrstev: 2Balení obsahuje: 21 x 110 ks

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jaroslav Ruman, Všechlapy:
S touto jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho dostal na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s pracovat. Používá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho provoz je velmi tichý. Vřele ho všem doporučuji.

Petra Šplouchalová, Ješetice:
Daný jsem si objednala kvůli nízké ceně a především proto, že byl dostupný. Byla jsem nedůvěřivá, jelikož recenze nebyly příliš pozitivní. Nejvíce proti bylo datum doručení. Bohužel se tak stalo. Tento jsem chtěla mít doma relativně rychle, a ve finále jsem ho dostala s několikadenním zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

Kristián Šaršon, Mohelnice:
mě padl do oka již v momentě, kdy jsem ho poprvé vzal do ruky. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejdříve velké obavy, ale ty byly naprosto zbytečné, jak jsem se utvrdil. Hlavně se totiž charakterizuje opravdu intuitivním ovládáním. Rychle ho pochopí i ti, kteří s tímto v minulosti žádnou zkušenost neměli. Po prvním seznámení si na sto procent získá i vás.

Sára Fuchsíková, Lipno nad Vltavou:
Já osobně nemám s své bližší zkušenosti, koupila jsem ho mamince. Vybrala jsem ho zejména proto, že měl na internetu velmi kladné ohlasy a protože pár známých ho také mají. Maminka, navzdory tomu, že byla nejdříve dost skeptická, si ho nyní nemůže vynachválit. Pokaždé, když k ní s manželem přijedeme, tak o tom hovoří a je velmi spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze

Anežka V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Linda H: Ideální k osmnáctinám :)

Miroslav P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Zuzana H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Miroslav H: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt