Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 681 Kč
Naše cena: 454 Kč Ověřit dostupnost

Halový kopací míč melton Technické údaje: chlupatý povrch + potisk, velikost 5 konstruováno s menší pružností a tím i menším odskokem, který umožňuje hru na omezeném prostoru tělocvičen a sportovních hal

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Valerie Grydilová, Čímice:
Okamžité doručení. Skvělý a unikátní design. Možná krapet vyšší cena. Jinak jsem s spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá ještě lépe než na obrázku, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě obdobným, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento produkt výbornější než jeho konkurenti v této cenové kategorii.

Daniela Cimpová, Slezské Rudoltice:
Dobře skladný. Lehce použivatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou stabilitu. Objednala jsem si tento model k vystoupení na firemních akcích a oslavách. Jsem zatím velmi spokojená a věřím,že bude vše i budoucnu v pořádku. Vřele doporučuji pro všechny,kteří rádi mluví a chybí jim zkušenost,protože prostřednictvím mluveného základu je možné plnit si moje přání....

Magdaléna Hudíková, Dívčí Kopy:
S přítelkyněmi jsme se před týdnem bavily o objednávání, a přišla řeč i na tento váš . Jedna z nich ho tam hodně vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je fakt hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je super, mega skvělý a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím koupit, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze

Miroslav M: Přišlo to celkem rychle

Václav K: Jsem ráda, že to mám

Kristýna L: nemá chybu

Štěpán S: Celkem jsem spokojený.

Aneta O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt