Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 681 Kč
Naše cena: 454 Kč Ověřit dostupnost

Halový kopací míč melton Technické údaje: chlupatý povrch + potisk, velikost 5 konstruováno s menší pružností a tím i menším odskokem, který umožňuje hru na omezeném prostoru tělocvičen a sportovních hal

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Valerie Grydilová, Čímice:
Okamžité dodání. Bezchybný a originální design. Asi trochu vyšší cena. Jinak jsem s spokojená. Nejkladněji hodnotím design, vypadá ještě líp než na fotografii, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě jedním, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento produkt lepší než jeho napodobeniny v této kvalitové kategorii.

Daniela Cimpová, Slezské Rudoltice:
Dobře skladný. Lehce použivatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Objednala jsem si tento model k vystoupení na firemních akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a tuším,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro všechny,kteří rádi zpívají a chybí jim rada,protože prostřednictvím hudebního základu je možné plnit si své sny....

Magdaléna Hudíková, Dívčí Kopy:
S přítelkyněmi jsme se nedávno bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tenhle váš . Jedna z nich ho tam hodně vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho taky otestuji, a je fakt hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let žít! No, to je hodně nadsázka, ale skutečně je super, mega skvělý a jestli někdo váháte, tak určitě radím zakouit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Radim G: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Linda K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Amálie B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Linda L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Antonín D: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt