Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Kopací míč s emblémy MS nebo ME v kopané (dle aktuální soutěže), vel. 5. Materiál je PVC - třívrstvý odlehčený, kopací míč je vhodný na travnaté povrchy.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Eliška Hrtanová, Dolní Dobrouč:
Logicky jsem nejdříve byla jako každý trochu skeptická. Našla jsem však mnoho pozitivních názorů a nechala jsem se také nalákat k objednání . A znamenitě jsem se rozhodla. Teď se k pozitivním názorům totiž rozhodně musím přidat. Pokud ještě s otestováním váháte, tak přestaňte přemýšlet a si dopřejte. Budete spokojení, patří ve svém sortimentu k tomu nejlepšímu.

Jáchym Churavý, Hluboká:
Dokonalý a tichý pomocník. Pracuje skvěle. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Design mohl být propracovanější, ale nenáročnému uživateli bude po všech vlastnostech plně stačit. Je bezproblémový na údržbu, což určitě ocení i dámy. Dodání proběhlo až nečekaně bleskově a bez problémů. Vřele doporučuji jak obchod, tak produkt samotný.

Tadeáš Dulovec, Úterý:
Když jsem vybíral , neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem dával především na zpracování, použití a dobu doručení. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen korektním a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento doporučím kamarádům. Skvělý eshop, jsem spokojený.

Pavel Kříva, Tvrdkov:
Chtěl jsem koupit dobrou do práce, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem velice spokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás rodině.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 82 hodnotících

Diskuze

Samuel G: tak jsem to dostala aje to super

Lucie K: já jsem to prostě chtěla

Nikolas S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Magdaléna Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Barbora H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt