Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Kopací míč s emblémy MS nebo ME v kopané (dle aktuální soutěže), vel. 5. Materiál je PVC - třívrstvý odlehčený, kopací míč je vhodný na travnaté povrchy.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Eliška Hrtanová, Dolní Dobrouč:
Logicky jsem před nákupem byla jako většina velmi opatrná. Vyhledala jsem však řadu objektivních doporučení a nechala jsem se také nalákat k objednání . A skvěle jsem se rozhodla. Teď se k oslavným ohlasům totiž rozhodně musím připojit. Jestli ještě s otestováním váháte, tak neváhejte a si dopřejte. Nezklame vás, patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu.

Jáchym Churavý, Hluboká:
Dokonalý a tichý pracovník. Funguje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru hlavní. Design mohl být lepší, ale běžnému uživateli bude po všech stránkách zcela stačit. Je bezproblémový na údržbu, což jistě ocení i ženy. Doručení proběhlo až nečekaně bleskově a bez problémů. Vřele doporučuji jak obchod, tak výrobek samotný.

Tadeáš Dulovec, Úterý:
Když jsem kupoval , neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl hlavně na kvalitu, použití a termín zaslání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen etickým a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento doporučím kamarádům. Perfektní obchod, jsem spokojený.

Pavel Kříva, Tvrdkov:
Chtěl jsem koupit kvalitní do dílny, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem velice spokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Denis R: 110 % spokojenost

Rozálie B: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kamila Š: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikol P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt