Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella.  Technické informace:   Rekreační Měkká vnitřní výstelka s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 40. Barvu bot prosíme specifikovat v poznámce objednávky Obsah balení:   1 běžecké boty

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tobiáš Chuděj, Štarnov:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl koupit levnější , ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se starším produktem a jsem za to opravdu rád. Bratr si koupil právě levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej používám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Šárka Krippnerová, Česká Třebová:
Myslím si, že , dnes je na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost zvolit si v klidu, v klidu gauče. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace eshopu byla skutečně prvotřídní. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje dotazy byly zodpovězené dostatečně a jasně.

Vít Radosta, Býkovice:
Já jsem rád. Jedná se už u můj třetí typ a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco líbí se, kupuji to dokola a dokola. Mám strach, že bych při pořízení něčeho obdobného byl zarmoucen. Tento mi vyhovuje svou zpracováním, fungováním a designem. Pozitivně hodnotím vzor, který se však za dobu prodeje dost změnil.

Denis Kaplan, Křižovatka:
Při objednání jsem poměrně přísný. Stojím si za zpracováním a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě navíc solidní jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné odbavení mé objednávky, je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný obchod. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Marek Zawada, Staré Smrkovice:
Obdržel jsem ho od manželky. Já sám bych si dříve nikdy nepřiznal, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo silnější než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně strádal. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na borce. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem otestoval a zjistil, že funguje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, která se mi svěřil se stejným zádrhelem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze

Kamila O: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Petra S: nemá chybu

Daniela H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Laura L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lucie M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt