Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella.  Technické informace:   Rekreační Měkká vnitřní výstelka s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 40. Barvu bot prosíme specifikovat v poznámce objednávky Obsah balení:   1 běžecké boty

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tobiáš Chuděj, Štarnov:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit levnější , ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se starším produktem a jsem za to i rád. Kamarád si koupil tedy dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

Šárka Krippnerová, Česká Třebová:
Jsem přesvědčená, že , dnes je na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti letech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost vybrat si v klidu, v pohodlí domova. V tomhle nakupování přes internet moc oceňuji. A rada prodejce byla opravdu prvotřídní. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jednoduše.

Vít Radosta, Býkovice:
Já jsem rád. Jedná se už u můj několikátý typ a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi to líbí se, objednávám to dále a dokola. Obávám se, že bych při koupi něčeho obdobného byl nespokojený. Tento mi vyhovuje svou velikostí, fungováním a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu prodeje hodně proměnil.

Denis Kaplan, Křižovatka:
Během nákupu jsem hodně přísný. Stojím si za kvalitou a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc solidní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji kladné odbavení mé zakázky, je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní obchod. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

Marek Zawada, Staré Smrkovice:
Dostal jsem ho od milenky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem otestoval a poznal, že pracuje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, která se mi svěřil se stejným problémem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Tomáš Z: Celkem jsem spokojený.

Marek P: Přišlo to celkem rychle

Eva Š: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sofie N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Gabriela B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt