Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 305 Kč
Naše cena: 203 Kč Ověřit dostupnost

Držák basicXL je výborná možnost upevnění pro váš PDA, mobilní telefon nebo MP3 přehrávač na vaše jízdní kolo. Montáž držáku je velmi jednoduchá a zajistí pevné uchycení a snadné ovládání vašeho přístroje při jízdě na kole.Parametry:Rozsah: 35-83 mmUpevňovací systém s gumovou vložkou na řidítkaNastavitelný

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Josef Gulyás, Kotovice:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr přinese z obchodu . Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem doma.

Roman Landa, Bobnice:
Nebyl jsem nějaký ten příznivce jakýchkoliv novinek. Ale jsem shlédl u kamaráda a jen tak nezávazně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak docela mlčenlivý člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si objednat taky.  A udělal jsem výborně. Ani po čtvrt měsíce té objednávky nelituji.

Jaroslav Kachtík, Valašská Bystřice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodně přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, takže jsem si jej nechal poslat. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš mohl být tak perfektní, ovšem použití předčil mé očekávání. Protože s koupí přes web nemám mnoho dobré zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy hezké ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Emma Šemelíková, Jablonné v Podještědí:
Za tento dávám velký palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k narozeninám, kdy jsem si ho po otestování chtěla objednat i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně slouží, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Amálie V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eliška K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ondřej K: tak jsem to dostala aje to super

Šimon P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikolas M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt