Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 305 Kč
Naše cena: 203 Kč Ověřit dostupnost

Držák basicXL je výborná možnost upevnění pro váš PDA, mobilní telefon nebo MP3 přehrávač na vaše jízdní kolo. Montáž držáku je velmi jednoduchá a zajistí pevné uchycení a snadné ovládání vašeho přístroje při jízdě na kole.Parametry:Rozsah: 35-83 mmUpevňovací systém s gumovou vložkou na řidítkaNastavitelný

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Josef Gulyás, Kotovice:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák přinese z eshopu . Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem doma.

Roman Landa, Bobnice:
Nejsem nějaký ten příznivce nějakých novinek. Ale jsem viděl u kamaráda a jen tak nezávazně se na něj zeptal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak docela tichý člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si koupit taky.  A udělal jsem výborně. Ani po čtvrt měsíce toho nákupu nelituji.

Jaroslav Kachtík, Valašská Bystřice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodně přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si přečetl manuál, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, proto jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš mohl být tak úžasný, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Protože s nákupy přes internet nemám příliš pozitivní zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy hezké ceny, za tenhle nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Emma Šemelíková, Jablonné v Podještědí:
Za tento dávám největší palec nahoru. Opravdu mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k vánocům, kdy jsem si ji po vyzkoušení chtěla zakoupit i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám dobře slouží, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze

Adéla S: Ideální k osmnáctinám :)

Linda C: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petra S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kamila S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alena Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt