Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 3681 Kč
Naše cena: 2454 Kč Ověřit dostupnost

Čtvercové pískoviště s lavičkami. Vyrobené z borovicového dřeva (impregnované). Z laviček jednoduchým složením vytvoříte poklop pískoviště! Toto pískoviště zahrnuje zábavu pro nejmenší, posezení a zároveń praktické uzavírání.Technické údaje:výška výrobku: 20cmšířka výrobku: 118cmdélka výrobku: 118cmhmotnost: 15kgnosnost: 2x30kg na lavičkumateriál: borovicebarva: lakovanározměr balení: 122x75x13cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x PÍSKOVIŠTĚ s lavičkami

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kamila Meisterová, Všeruby:
Vybírala jsem dárek k vánocům pro svou tetu. Měla jsem určitou ideu, ale neuměla jsem vybrat to pravé. hodný personál ve vašem obchodě mi pomohli. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem moc vděčná. se mamince moc líbil a dnes po několika týdnech je pořád velmi spokojená. Balík mi dorazil rychle, jak jsem hledala, protože jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

Julie Tannertová, Velký Malahov:
Obdržela jsem jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi kolegové darovali milý dárek.

Michael Praveček, Oleško:
Obdržel jsem jako dárek, proto jsem nadšený. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nezírej, ale tady ani na nic koukat nejde. Lehký jednoduchý design, žádná vadnost. Jednoduše perfektní výrobek, který mi udělal zcela radost a doporučuji známým, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika druhy. Zvolte jistě tento.

Daniel Štolka, Tlustice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost doručení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před časem jsem kupoval přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze

Dominika H: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Marie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ondřej Č: tak jsem to dostala aje to super

Michaela B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ondřej H: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt