Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 228 Kč
Naše cena: 152 Kč Ověřit dostupnost

Sada-chrániče kolen, loktů a zápěstí velikost M.Jednoduchá sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech a koloběžkách. K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Patrik Lojín, Diváky:
Měl jsem obavy z používání , které se ukázaly jako liché. Díky jednoduchému návodu jsem zvládl vše snadno a v naprosté zábavě. Mohu komukoliv klidně poradit. Práce s byla pro mě hračkou a srandou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na mluví úplnou pravdu.

Vojtěch Boubel, Kamenná Lhota:
Kvalitní a cenově přiměřený , ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se kvalitou. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Samuel Fenz, Chrudim:
S tímto jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho dostal na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na domácí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít obavy s pracovat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně tichý. Vřele ho všem doporučuji.

Alena Bikarová, Žerčice:
Skvěle pohodlné a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu hodně uspokojená. Pořizuji u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že dělám dobře. Naposledy jsem si u vás objednala , a téměř nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu pořizovat opět u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové vlastnostech a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen těžko.

Lukáš Laitner, Kadlín:
Tento jsem si zvolil, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na podobných obchodech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze

Sofie F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michael L: je to fajné

Eva K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Aneta F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zdeněk L: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt