Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Eliška Šebánková, Brantice:
mi vážně pomohl vyřešit nešvar, který mou rodinu již dlouho trápil. Jeho prostřednictvím mám více chuti do života a mám podstatně lepší náladu. To samozřejmě oceňují zejména kamarádi. Čas strávený spolu se nám díky daří užívat si opravdu bez kompromisů. Teprve prostřednictvím zboží si užívám život a jsem vážně spokojená. je senzační investice do vaší pohody.

Petra Šulková, Libavá (vojenský újezd):
Za svůj roky používaný , na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, protože původní už není k sehnání. Hledala jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

Jan Balata, Karlova Studánka:
Pro objednávku zboží typu jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy objednávky přes web dobře zvážit. Už jsme se s přítelkyní dvakrát spálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale mile překvapily hodně přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A využití mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Lucie Forstová, Dudín:
Stále jsem si říkala, jak to moje kámoška dělá, že jí to moc sluší. Ze začátku jsem si myslela, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se záchvatem mi o řekla. Užívá ho už pět let a je zcela spokojená. Tedy já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají skvělý eshop, na kterém si ho lehce objednám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze

Štěpán F: Jsem ráda, že to mám

Štěpán P: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michael W: Přišlo to celkem rychle

Dominika Z: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt