Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Eliška Šebánková, Brantice:
mi opravdu pomohl vyřešit nešvar, který mou osobu už několik let trápil. S jeho pomocí jsem energičtější a mám výrazně pozitivnější mysl. Tuto skutečnost logicky oceňují především kamarádi. Společný čas se nám díky daří užívat si opravdu plnými doušky. Teprve pomocí věcičky jsem si začala život užívat a jsem velmi spokojená. je nejvýhodnější investice pro vaši pohodu.

Petra Šulková, Libavá (vojenský újezd):
Za svůj roky používaný , na který jsem zvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i nadále.

Jan Balata, Karlova Studánka:
Pro nákup výrobku typu jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní jednou napálili a objednali u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale příjemně překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A využití mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral správně.

Lucie Forstová, Dudín:
Stále jsem si říkala, jak to moje kolegyně dělá, že jí to hodně sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou prostě hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se záchvatem mi o pověděla. Užívá ho už pět let a je zcela uspokojená. Takže já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají skvělý eshop, na kterém si ho klidně zakoupím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze

Tomáš F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jonáš Č: tak jsem to dostala aje to super

Nikol H: Je to dostatečné?

Josef O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Viktorie H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt