Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 288 Kč
Naše cena: 192 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěže 2 x 1 kg Technické údaje: balení v blistru upínání na ruce pomocí stahovacích pásků na suché zipy vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží k dispozici v barvě šedé.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Pavel Sladomel, Lázně Kynžvart:
Asi před půl měsícem jsem koupil zboží od konkurence, který mě velice zklamal. Téměř jsem si v tom času řekl, že nic podobného už si kupovat nebudu. Ale milenka mi k svátku koupila . Prý si ho chválí řada jejích přátel. Přemlouvala mě, ať ho taky vyzkouším. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech dalších uživatelů nikam nehledal. Řekl jsem si, že dám šanci a uvidím sám. Byl jsem opravdu potěšený. A když čtu recenze ostatních zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

Lukáš Fakan, Kout na Šumavě:
Dostal jsem jako dárek, proto jsem spokojený. Ono se říká, že obdarovanému koni na zuby nezírej, ale tady ani na nic čumět nejde. Funkční jednoduchý povrch, žádná chybovost. Jednoduše perfektní výrobek, který mi udělal zcela radost a doporučuji známým, kteří váhají nebo se rozhodují mezi více druhy. Zvolte jistě tento.

Vít Krumnikl, Čimelice:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Kristýna Pustějovská, Svojetín:
Naprosto pohodlné a parádní zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu nejvíce spokojená. Nakupuji u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že objednávám dobře. Naposledy jsem si u vás objednala , a skoro nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože produkty, jaké nabízíte, se v takové vlastnostech a za tak dobrou cenu hledá na internetu jen složitě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze

Nikola K: dobré

Zdeněk H: je to fajné

Sára F: děda je z dárku je nadšený

Jaroslav R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikola C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt