Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 288 Kč
Naše cena: 192 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěže 2 x 1 kg Technické údaje: balení v blistru upínání na ruce pomocí stahovacích pásků na suché zipy vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží k dispozici v barvě šedé.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Pavel Sladomel, Lázně Kynžvart:
Asi před půl rokem jsem objednal výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Téměř jsem si v té době řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale milenka mi k vánocům objednala . Prý si ho pochvaluje řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho také otestuji. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech jiných uživatelů vůbec nedíval. Řekl jsem si, že dám šanci a uvidím sám. Byl jsem celkem nadšený. A když čtu hodnocení ostatních zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

Lukáš Fakan, Kout na Šumavě:
Obdržel jsem jako dárek, proto jsem nadšený. Ono se říká, že obdarovanému koni na zuby nečum, ale zde ani na nic čumět nejde. Funkční jednoduchý design, žádná vadnost. Jednoduše dokonalý výrobek, který mi udělal opravdu radost a doporučuji známým, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více produkty. vyberte jasně tento.

Vít Krumnikl, Čimelice:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Kristýna Pustějovská, Svojetín:
Skvěle luxusní a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu moc spokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že kupuji dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila , a téměř nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu objednávat opět u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové vlastnostech a za tak skvělou cenu objednává na internetu jen složitě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze

Ondřej F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Radim K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Antonín B: 110 % spokojenost

Petr H: tak jsem to dostala aje to super

Sabina P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt