Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 779 Kč
Naše cena: 519 Kč Ověřit dostupnost

Kettlebell činka 8 kg s trojúhelníkovým madlem se používá pro rozvoj síly a dynamiky, a to jak jednotlivě tak i v páru. Naše široká nabídka zahrnuje kettlebell různých typů a hmotností pro široké použití. Zvolte si dle Vašich potřeb ten nejvhodnější a zkuste kettlebell cviky podle návodu. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Činka 8 kg s kovovou rukojetí je unikátní jednoruční činka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního kovového materiálu doplněno rukojetí. Rukojeť zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Spodní strana činky je mírně seříznutá pro větší stabilitu při odložení. Kovová činka 8 kg je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Samuel Schneberger, Radkova Lhota:
Po více jak jednom roce zkoušení tohoto chci napsat, že splňuje moje potřeby. Je užitečný, ideální a velice výkonný. Už při objednávání jsme s přítelkyní ocenili skvělé jednání i montáž. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

Eva Dřevojánková, Studeněves:
Koupila jsem pro syna a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také zakoupit

Anna Quardová, Hruška:
Holky, nevím jestli chlapi někdy něco takového ocení, ale my si tuším můžeme říct, že tohle je celkem neuvěřitelně krásný . Tohle je produkt, která mi velice všechno usnadnila, a jsem s ní naprosto obměkčená. Otec se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem vážně nadšená, že jsem něco podobného na internetu objevila. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze

Nikola S: děda je z dárku je nadšený

Matouš K: Celkem jsem spokojený.

Václav O: je to fajné

Jakub K: Přišlo to celkem rychle

Matěj P: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt