Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 779 Kč
Naše cena: 519 Kč Ověřit dostupnost

Kettlebell činka 8 kg s trojúhelníkovým madlem se používá pro rozvoj síly a dynamiky, a to jak jednotlivě tak i v páru. Naše široká nabídka zahrnuje kettlebell různých typů a hmotností pro široké použití. Zvolte si dle Vašich potřeb ten nejvhodnější a zkuste kettlebell cviky podle návodu. Mezi nejdůležitější cviky patří TGU(turecký vztyk), švih (swing), mrtvý tah, dřep, shyb, nadhoz (clean), tlak (press), trh (snatch). Činka 8 kg s kovovou rukojetí je unikátní jednoruční činka ve tvaru zvonu s trojúhelníkovým úchopem. Tělo činky je vyrobeno z kvalitního kovového materiálu doplněno rukojetí. Rukojeť zaručuje bezpečné a komfortní posilování. Spodní strana činky je mírně seříznutá pro větší stabilitu při odložení. Kovová činka 8 kg je vhodná pro všechny výkonnostní i věkové kategorie uživatelů a je určena především k rozvoji síly a dynamiky.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Samuel Schneberger, Radkova Lhota:
Po více jak jednom měsíci testování tohoto musím konstatovat, že splňuje mé potřeby. Je užitečný, praktický a velice výkonný. Již při objednávání jsme s přítelkyní ocenili skvělé jednání i montáž. Toto jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel není.

Eva Dřevojánková, Studeněves:
Koupila jsem pro syna a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta lidí, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také zakoupit

Anna Quardová, Hruška:
Holky, nevím jestli chlapi někdy něco takového ohodnotí, ale my si tuším můžeme říct, že tohle je prostě neuvěřitelně perfektní . Tohle je věc, která mi hrozně všechno ulehčila, a jsem s ní zcela obměkčená. Syn se na to sice xichtí, ale znáte to, muž nikdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem hodně nadšená, že jsem něco takového na webu našla. Takže jestli některá z vás váhá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze

Šimon B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Emma R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel K: Jsem ráda, že to mám

Andrea M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Viktor Š: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt