Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Květináč 6-ti úhelný -rozměr:ø37x23cm.Technické údaje:výška výrobku: 23cmšířka výrobku: ø37cmhmotnost výrobku: 6kgmateriál: borovicebarva: impregnaceObsah balení:1x Květináč 6-ti úhelný - MALÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matěj Štangler, Bradáčov:
Chci vyzdvihnout hned pár dobrých hodnost tohoto obchodu a hlavně výrobku, který jsem zde pořídil. Nejprve to začala krásnou a profesionální komunikací, přehledností obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým doručením a skvělým zabalením zboží, už při převzetí jsem tušil, že všechno bude v pořádku. Neposlední výhodou je opravdu báječná cena . Proto chci doporučit jak svým známým a známým, tak i mámě a dalším lidem. Bravo!

Zuzana Širůčková, Hlinka:
Po jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se ale nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože máme jen týden, už teď vím, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Jana Digová, Osík:
Tento jsem si objednala na základě toho, že jsem přečetla zkušenosti že se s ním příjemně pracuje, což je recht. Mně sice v začátku vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mém okolí také moc nechutnal, ale dětem chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s sladčí příchutí

Eva Stejskalová, Staré Jesenčany:
Protože preferuji zdravý životní styl, měla jsem celkem obrovský problém nakoupit si produkty v normálním obchodě. K tomu všemu výběr je hodně omezen, ceny bývají předraženy, a tak jsem našla na netu obchod, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně , zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - slečna vysvětlila, z čeho se skládá, jak se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola o jiném povídání.

Matyáš Telvák, Litichovice:
Obdržel jsem jako dárek, proto jsem spokojený. Ono se říká, že obdarovanému koni na zuby nekoukej, ale zde ani na nic zírat nejde. Lehký jednoduchý design, žádná chybovost. Jednoduše dokonalý produkt, který mi udělal zcela radost a doporučuji známým, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika produkty. Zvolte jasně tenhle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 103 hodnotících

Diskuze

Patrik S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Emma P: já jsem to prostě chtěla

Roman K: Jsem ráda, že to mám

Gabriela L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vanesa S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt