Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Květináč 6-ti úhelný -rozměr:ø37x23cm.Technické údaje:výška výrobku: 23cmšířka výrobku: ø37cmhmotnost výrobku: 6kgmateriál: borovicebarva: impregnaceObsah balení:1x Květináč 6-ti úhelný - MALÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Matěj Štangler, Bradáčov:
Chci rezenzovat hned pár plusových vlastností tohoto Eshopu a hlavně výrobku, který jsem zde zakoupil. Nejdříve to začala milou a příjemnou komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým dodáním a perfektním zabalením produktu, už při převzetí jsem tušil, že vše bude v pořádku. Největší bonusem je opravdu nejlevnější cena . Proto chci doporučit jak mým kolegům a kamarádům, tak i ségře a dalším lidem. Bravo!

Zuzana Širůčková, Hlinka:
Po jsme s manželem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se však nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože máme jen týden, už teď je mi jasné, že jsme udělali dobře, více než správně a jsme úplně spokojeni.

Jana Digová, Osík:
Tento jsem si vybrala na základě toho, že jsem slyšela recenze že se s ním lehce pracuje, což je zaručeno. Mně sice nejdříve vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mém okolí také moc nechutnal, ale kamarádkám chutnal. Příště rovnou vyzkouším s kyselejší chutí

Eva Stejskalová, Staré Jesenčany:
Jelikož preferuji zdravý životní styl, měla jsem celkem obrovský problém nakoupit si zboží v klasickém krámě. K tomu všemu sortiment je hodně malý, ceny jsou nadsazené, a tak jsem vyhledala na netu obchod, který se zabývá tímto stylem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně , zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi milá paní - dáma vysvětlila, z čeho se skládá, jak se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Matyáš Telvák, Litichovice:
Dostal jsem jako dárek, proto jsem spokojený. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nečum, ale tady ani na nic zírat nejde. Lehký jednoduchý vzhled, žádná chybovost. Zkrátka dokonalý výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji známým, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více produkty. Zvolte určitě tenhle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze

Daniel C: funkční výrobek

Adéla K: nemá chybu

Andrea F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kristýna R: Ideální k osmnáctinám :)

Sára S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt