Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 204 Kč
Naše cena: 136 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 7 LED Technické údaje: s upínacím popruhem na hlavu napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost  blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Postřihač, Drahobuz:
Chtěl jsem pořídit dobrý do domácnosti, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od zkušeného člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem velice šťastný. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Johana Špidlenová, Podkopná Lhota:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Viktorie Wicherková, Chlumec:
, který jsem od Vás obdržela po čtyřech dnech od objednání, se mi hodně líbí a chci o něm psát jen v pozitivních variantách. Užívám jej už více než čtrnáct dní a jsem zcela ráda, zatím se mi nepodařilo najít jedinou vadu. Už na letmý pohled je viditelné, že se jedná o velmi kvalitní zboží. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {známým s čistým svědomím doporučovat.

Roman Georgiev, Hodějice:
Po více než jednom měsíci užívání tohoto musím konstatovat, že splňuje moje očekávání. Je užitečný, ideální a hodně výkonný. Již při objednávání jsme s ženou ocenili skvělé jednání i zabudování. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Kamila B: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Klára T: já jsem to prostě chtěla

Magdaléna D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Václav L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt