Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 204 Kč
Naše cena: 136 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 7 LED Technické údaje: s upínacím popruhem na hlavu napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost  blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Postřihač, Drahobuz:
Chtěl jsem objednat dobrý do práce, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem hodně šťastný. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás rodině.

Johana Špidlenová, Podkopná Lhota:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Viktorie Wicherková, Chlumec:
, který jsem od Vás dostala po čtyřech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a chci o něm psát jen v superlativech. Používám jej už více než měsíc a jsem zcela spokojená, prozatím se mi nepodařilo objevit jedinou chybičku. Již na první pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {známým s klidným svědomím doporučovat.

Roman Georgiev, Hodějice:
Po více jak jednom roce testování tohoto musím říci, že splňuje moje očekávání. Je užitečný, praktický a velice výkonný. Již při objednávání jsme s manželkou ocenili skvělé jednání i kompletaci. Takové jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Michaela K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Daniela C: děda je z dárku je nadšený

Josef V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Magdaléna Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt