Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 846 Kč
Naše cena: 564 Kč Ověřit dostupnost

Vzpěračský pás kožený slouží ke zpevnění bederní páteře při zvedání břemen a při posilování.   Technické údaje:   kožený velikost XL délka pásu je 120 cm šířka pásu v nejširším místě se pohybuje okolo 10 cm Obsah balení:   1 x Vzpěračský pás 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alžběta Kludská, Pec pod Sněžkou:
Dlouhou dobu jsem uvažovala nad tím, který typ by pro mě mohl být nejlepší. Vyzkoušela jsem jich spoustu. Až teď, když jsem vypátrala jsem však byla jistá, že našla to pravé. Propadla jsem mu okamžitě po rozbalení a přišla jsem si na své. Svými funkcemi mi plně vyhovuje, zvládá všechno, co od něho chci. Bohužel mi ho čas od času zabaví můj přítel.

Denis Bretšnajdr, Bělá nad Svitavou:
Scháněl jsem ho už nějaký čas, jenže vždycky u toho bylo nějaké ale. Jednou to bylo příliš drahé, podruhé zase nenabízeli objednání v eshopu, potřetí mě odradily recenze kupujících. To se mě u nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem rád, že už ho teda mohu zcela používat.

Michaela Psíková, Přílepy:
Jsem už postarší žena a v novodobých věcech se moc nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal a otázal se mě, zda bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho pořídil} a dnes ráno dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji hodně zdraví a štěstíčka.

Nikol Svěchová, Blevice:
Objednala jsem si někdy před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil pošťák u branky s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě úplně nový kus se vším, co k němu dle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá hezky, tak doufám, že spln svůj účel.

Daniela Dynková, Kamenec:
mi poradila matka jako šikovný prostředek, který výborně užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto báječná věc na trhu velmi snadno dostupná. Nepotřebovala jsem nic těžko shánět. Stačilo podívat na internetové stránky výrobce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem skvělá a rychlá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze

Emma B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Markéta F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jan Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šimon V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Markéta S: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt