Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 846 Kč
Naše cena: 564 Kč Ověřit dostupnost

Vzpěračský pás kožený slouží ke zpevnění bederní páteře při zvedání břemen a při posilování.   Technické údaje:   kožený velikost XL délka pásu je 120 cm šířka pásu v nejširším místě se pohybuje okolo 10 cm Obsah balení:   1 x Vzpěračský pás 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alžběta Kludská, Pec pod Sněžkou:
Týdny jsem uvažovala nad tím, který model by pro mě mohl být tím nejlepším. Vyzkoušela jsem jich spoustu. Až nyní, když jsem narazila na jsem ovšem věděla, že našla to pravé. Zamilovala jsem se do něj na první vyzkoušení a jsem spokojená. Svými vlastnostmi mi plně vyhovuje, umí všechno, co od něho chci. Bohužel mi ho občas zkonfiskuje můj chlap.

Denis Bretšnajdr, Bělá nad Svitavou:
Scháněl jsem ho už dlouho, jenže vždycky u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo neúměrně drahé, podruhé třeba nenabízeli objednání v eshopu, nakonec mě nepřesvědčily recenze kupujících. To se mi u nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem rád, že už ho teda mohu zcela používat.

Michaela Psíková, Přílepy:
Jsem už postarší žena a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal a otázal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho zakoupil} a včera dopoledne dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Nikol Svěchová, Blevice:
Objednala jsem si teprve před dvěma dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu podle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá hezky, tak věřím, že spln svůj účel.

Daniela Dynková, Kamenec:
mi poradila kamarádka jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu velmi lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv složitě shánět. Stačilo podívat na webové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně dle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem svěží a rychlá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze

Veronika P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Markéta : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Richard S: Jsem ráda, že to mám

Petra H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ondřej H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt