Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1074 Kč
Naše cena: 716 Kč Ověřit dostupnost

Květináč 6-ti úhelný -rozměr:ø51x28cm.Technické údaje:výška výrobku: 28cmšířka výrobku: ø51cmhmotnost výrobku: 9kgmateriál: borovicebarva: impregnaceObsah balení:1x Květináč 6-ti úhelný - VELKÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktor Murka, Hlohovice:
Dělali jsme si s klukama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou energii. Klasicky jsme se štouchali, až jeden kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho jenom mohl doporučit. Dneska mi posílal e-mail, že děkuje, už má v koupelně také a pochválila ho i sousedka.

Tobiáš Mahdal, Kamenné Žehrovice:
Než jsem si zakoupil , tak jsem kontaktoval eshop jestli opravdu mají k odeslání. Byl jsem na nervy, ale bezdůvodně, zanedlouho mi doma zvonil pošťák. Vysoká rychlost doručení a dobrá cena.

Roman Jopek, Sedletín:
Jako silák nemám moc času zjišťovat různá řešení. Takže jsem věděl, který výrobek požaduji. Vybral jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. profesionální jednání prodavačů a garance užitku mne přesvědčilo, že chci tento každému doporučit. Jsem spokojen a zároveň hezky překvapen, že opravdu to funguje tak rychle. Bezproblémový eshop.

Sebastian Lička, Ovčáry:
Nejprv chci pochválit opravdu hezký design, dále také úžasný výkon . Dá se použít pro několik funkcí, ale bacha je hrozně křehký. Matce se převrátil€obrátil na stole a kousek se ulomil. Na funkčnost to ale nic nezměnilo, jen byl poškozen tento hezký vzhled. Je opravdu užitečný a poměrně tichý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze

Adéla K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petra M: já jsem to prostě chtěla

Martin K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tomáš H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt