Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1074 Kč
Naše cena: 716 Kč Ověřit dostupnost

Květináč 6-ti úhelný -rozměr:ø51x28cm.Technické údaje:výška výrobku: 28cmšířka výrobku: ø51cmhmotnost výrobku: 9kgmateriál: borovicebarva: impregnaceObsah balení:1x Květináč 6-ti úhelný - VELKÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktor Murka, Hlohovice:
Dělali jsme si s chlapama legraci, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou energii. Standardně jsme se štouchali, až jeden kámoš hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho přece mohl schválit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už má doma taky a pochválila ho i tchýně.

Tobiáš Mahdal, Kamenné Žehrovice:
Než jsem si nechal zaslat , tak jsem volal s prodejcem jestli fakt mají k odeslání. Byl jsem na nervy, ale bylo to zbytečné, dva dny poté mi doma klepal pošťák. Skvělá rychlost doručení a dobrá cena.

Roman Jopek, Sedletín:
Jako muž nemám moc času zjišťovat různá možnosti. Takže jsem věděl, jaký produkt požaduji. Vybral jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. profesionální jednání prodavačů a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že můžu tento každému doporučit. Jsem spokojen a zároveň mile překvapen, že skutečně to funguje tak spěšně. Bezproblémový eshop.

Sebastian Lička, Ovčáry:
Nejprv musím pochválit opravdu hezký design, dále také skvělý výkon . Dá se použít pro několik činností, ale pozor je převelice mačkavý. Sestře se spadl na stole a kousek se ulomil. Na funkčnost to ale nic nezhoršilo, jen byl poškozen tento originální vzhled. Je teda užitečný a poměrně klidný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 91 hodnotících

Diskuze

Markéta Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikola T: já jsem to prostě chtěla

Karolína C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina A: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Zuzana M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt