Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 542 Kč
Naše cena: 361 Kč Ověřit dostupnost

Kolečkové brusle roztahovací, 4 velikosti v jedné, 2 přezky, PU kolečka - transparentní, ložiska 608 Z. Na fotografii jsou zobrazeny brusle větší velikosti - brusle o velikosti 29-32 mají pouze 3 KOLEČKA! Určené pro malé děti. Brusle mají pevný skelet, který dobře drží nohu v kotníku. Tím se dítě snáz v začátcích naučí bruslit. K dispozici v barevném provedení - ( zleva ) STŘÍBRNO-ČERNÉ, STŘÍBRNO-MODRÉ a SVĚTLE-MODRÉ. Barvu bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky! Brusle mají POUZE TŘI KOLEČKA!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikola Vermachová, Kunětice:
Manžel spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, střih který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Šimon Parys, Lkáň:
Daný měl být překvapením pro moji nastávající manželku. Tak jsem kontaktoval eshop, který nabízel tento , dořešil jsem s nimi dárkový obal a hlavně termín, adresu doručení. Spolupráce byla velmi profesionální, blesková. Cenu jsem neřešil, přestože vím, že by se dal objednat výhodněji. Někdy je přednější renomé eshopu, než . Firma dostála svému jménu, kromě toho přibalila maličkost a z moji snoubenky se stala oficiální paní. Vřele doporučuji tohoto prodejce.

Veronika Cvrkalová, Zavlekov:
Tenhle , to je jednoduše totálně bezkonkurenční věcička! Odkládala jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi několikrát korunky nějakým způsobem rozletěly, ale poté jsem si ho koupila a je to maximálně špica. Ale zejména oceňuji, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to hlavní. Ale je to i skvělá věcička, dejte na mě :-D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze

Alena C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anna B: Ideální k osmnáctinám :)

Radek N: Jsem ráda, že to mám

Lucie M: děda je z dárku je nadšený

Tomáš Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt