Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 542 Kč
Naše cena: 361 Kč Ověřit dostupnost

Kolečkové brusle roztahovací, 4 velikosti v jedné, 2 přezky, PU kolečka - transparentní, ložiska 608 Z. Na fotografii jsou zobrazeny brusle větší velikosti - brusle o velikosti 29-32 mají pouze 3 KOLEČKA! Určené pro malé děti. Brusle mají pevný skelet, který dobře drží nohu v kotníku. Tím se dítě snáz v začátcích naučí bruslit. K dispozici v barevném provedení - ( zleva ) STŘÍBRNO-ČERNÉ, STŘÍBRNO-MODRÉ a SVĚTLE-MODRÉ. Barvu bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky! Brusle mají POUZE TŘI KOLEČKA!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikola Vermachová, Kunětice:
Otec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, střih který si přál a tak není co dodat !...super ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Šimon Parys, Lkáň:
Daný měl být dárkem pro moji budoucí manželku. Tak jsem kontaktoval prodejce, který nabízel tento , dořešil jsem s nimi balení a zejména termín, detaily o přepravě. Komunikace byla vskutku příjemná, rychlá. Cenu jsem neřešil, i když jsem si jistý, že by se dal pořídit levněji. Jsou situace, kdy je podstatnější úroveň služeb, než . Společnost dostála svému jménu, navíc přibalila dáreček a z moji budoucí ženy se stala manželka. Vřele doporučuji tento eshop.

Veronika Cvrkalová, Zavlekov:
Tenhle , to je jednoduše maximálně boží super věc! Šetřila jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi několikrát ušetřené peníze nějak rozletěly, ale poté jsem si ho pořídila a je to maximálně cool. Ale hlavně oceňuji, že má super design. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to podstatné. Ale je to i skvělá věcička, dejte na mě :-D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze

Patrik Ž: je to fajné

Petra V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Anna N: dobré

Filip H: tak jsem to dostala aje to super

Pavel S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt