Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 375 Kč
Naše cena: 250 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěž - 2 x 2 kg   Kondiční zátěže 2 x 2 kg , balení v blistru. Upínání na kotníky pomocí stahovacích pásků na suché zipy. Zpevněný materiál OXFORD 600 D zaručuje odolnost proti potrhání látky nebo švů a vysypání zátěže. Vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží. Dodáváme v barvě červené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Amálie Chytílková, Vyšehněvice:
jsem dostala k narozeninám od tchýně. Proto jsem byla víc než opatrná, protože choťova maminka dříve občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A navíc to vylepšilo i moje vztahy s tchýní.

Josef Falada, Plavy:
Jen co jsem ho spatřil, hned jsem si byl přesvědčený, že musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla jediná malá a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z obchdů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě gratuluji bezvadný servis a seriózní komunikace, to se přece cení!

Vanesa Kušnieriková, Jersín:
Myslím si, že , dnes je na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu ráda a nemohu mu skoro nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si po práci, v klidu gauče. V tomhle nakupování přes internet moc oceňuji. A rada eshopu byla opravdu prvotřídní. Zákaznická linka reaguje prakticky obratem, moje dotazy byly zodpovězené srozumitelně a jednoduše.

Jonáš Dobřichovský, Bojkovice:
Musím teda říct, že k jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak úžasná cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze

Lucie M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Emma J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tomáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Gabriela D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vanesa P: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt