Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 375 Kč
Naše cena: 250 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěž - 2 x 2 kg   Kondiční zátěže 2 x 2 kg , balení v blistru. Upínání na kotníky pomocí stahovacích pásků na suché zipy. Zpevněný materiál OXFORD 600 D zaručuje odolnost proti potrhání látky nebo švů a vysypání zátěže. Vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží. Dodáváme v barvě červené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Amálie Chytílková, Vyšehněvice:
jsem dostala k narozeninám od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova matka dříve často naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila velmi obratem. Dneska jsem za to překvapení moc ráda. A navíc to vylepšilo i moje vztahy s tchýní.

Josef Falada, Plavy:
Jen co jsem ho uviděl, okamžitě jsem si byl jistý, že musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z krámů, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě gratuluji bezvadný servis a seriózní jednání, to se dneska cení!

Vanesa Kušnieriková, Jersín:
Jsem přesvědčená, že , dnes je na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj dojem po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu téměř nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si po práci, v pohodlí domova. V tomhle nakupování přes internet moc oceňuji. A rada eshopu byla opravdu prvotřídní. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené srozumitelně a jednoduše.

Jonáš Dobřichovský, Bojkovice:
Musím teda říct, že k jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak nízká cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, hned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze

Matouš E: je to fajné

Linda M: nemá chybu

Alžběta P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Oliver K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denisa Ž: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt