Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 236 Kč
Naše cena: 157 Kč Ověřit dostupnost

Čistí do hloubky,likviduje mastné skvrny např. od opalovacího oleje,skvrny od plísní,eliminuje černání dřeva vlivem povětrnostních podmínek. Vrací dřevu původní barvu a rozjasňuje ho. Otevírá jeho póry a umožňuje tak dokonalé a dlouhodobé působení následně naneseného ochranného prostředku. Tím dosahuje mnohem větší trvanlivosti nátěru. Nenarušuje strukturu dřeva. výrobce: STARBRITE Čistič dřeva - 650 mlTechnické údaje:Obsah balení:1x Čistič dřeva 650 ml

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Anna Tvrzská, Kostelec nad Labem:
Tenhle je popravdě perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového zakoupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem strašně ráda, že jsem si ono koupila. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to velice perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Sabina Dobišová, Karlova Studánka:
Chtěla jsem potěšit svého dědu vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej pořídím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Prodavač e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný mají skladem a zašlou jej do druhého dne, manžel byl z dárku překvapen a já jsem moc uspokojena, že jsem nešlápla vedle.

Radek Čichovský, Sokolnice:
Když už si něco kupuji, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky spolehlivý službu, objednání přes web, potencionální možnost vrácení modelu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale nezklamali, byla to skutečně moc dobrá volba. Je příjemné vědět kde dělají svojí práci kvalitně.

Anna Glöcklová, Křečovice:
jsou výborné a stálé produkty. Zatím mám nejlepší zkušenosti s výrobky. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat další.

Zuzana Kotlandová, Svinařov:
Chtěla jsem už nějaký čas pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a energie už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, unavená bába, která bude ostatním pouze na starost. Když jsem našla, že existuje , který mi skutečně může pomoci, nemeškala jsem. Nyní můžu bez strachu říct, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě všechno co potřebuji a navíc mi přebývá čas i síla na to, co dělá šťastnou také mě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 92 hodnotících

Diskuze

Šárka H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sofie S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra L: děda je z dárku je nadšený

Klára R: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Hana N: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt