Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 6104 Kč
Naše cena: 4069 Kč Ověřit dostupnost

Bytelná lavice vyrobena v kombinaci železné kostry a borovicového dřeva. Dřevo je přírodní Příjemné posezení do zahradči parků.Technické údaje:šířka výrobku: 150cmhmotnost: 30kgnosnost: 250kgmateriál: borovice + kovbarva: přírodnímateriál balení: kartonvýška výrobku: 84,5cmhloubka výrobku: 73cmObsah balení:1x ROYAL parková lavice 150cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Amálie Klesová, Borovy:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi třikrát vyzkoušela podobný výrobek jako je . Nabídka ostatních prodejců ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde splnit. S objednávkou jsem pak moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý výrobce by celkově problémový (špatná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě mě ale zaujala už jeho předvedení a milost prodejce. Z počátku jsem se na vyptávala a moje otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a chci říct, že jsem nakonec našla spolehlivého prodejce a také kvalitní výrobek, který mohu všem poradit.

Sebastian Miřátský, Janovice v Podještědí:
Kvalitní a cenově přiměřený , ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se kvalitou. Byl to dar, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o objednání dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Jakub Krawiec, Přelíc:
Když porovnám užitek a cenu, tak nejde být nespokojen. obsahuje vše, co bylo napsáno v popisku, nakonec je o něco tenčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S výrobkem se tak lépe hýbá. Měl jsem i lepší, ale zde cena odpovídá dobré provedení. Kdo neuplatní dokonalý výrobek, pro normální užívání je plně dostačující, doporučuji.

Petra Boulová, Lipovice:
se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách eshopu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho tatínkovi

Denisa Cabanová, Nová Pláň:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada objednávám přes net. Byla jsem se na kouknout v kamenném krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem překvapena, jakého skvělého pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k webu a za skvělou cenu jej objednala. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude chyba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze

Kristýna S: Je to dostatečné?

Dominika H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eliška K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Veronika Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Antonín M: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt