Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 6104 Kč
Naše cena: 4069 Kč Ověřit dostupnost

Bytelná lavice vyrobena v kombinaci železné kostry a borovicového dřeva. Dřevo je přírodní Příjemné posezení do zahradči parků.Technické údaje:šířka výrobku: 150cmhmotnost: 30kgnosnost: 250kgmateriál: borovice + kovbarva: přírodnímateriál balení: kartonvýška výrobku: 84,5cmhloubka výrobku: 73cmObsah balení:1x ROYAL parková lavice 150cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Amálie Klesová, Borovy:
Chci se přiznat, že jsem v dříve asi dvakrát vyzkoušela stejný model jako je . Nabídka konkurenčních výrobců ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou dodržet. S objednávkou jsem teda moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý výrobce by docela problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě mě ale zaujala už jeho předvedení a vstřícnost prodejce. Nejprve jsem se na vyptávala a mé otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a chci napsat, že jsem nakonec našla dobrého prodejce a také kvalitní výrobek, který chci všem poradit.

Sebastian Miřátský, Janovice v Podještědí:
Kvalitní a cenově levný , ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Jakub Krawiec, Přelíc:
Když porovnám výkon a cenu, tak nemohu být nespokojen. obsahuje vše, co bylo uvedeno v letáku, nakonec je o něco tenčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S produktem se tak lehčeji hýbá. Měl jsem i lepší, ale tady cena odpovídá dobré materiál. Kdo nevyužije dokonalý výrobek, pro běžné používání je plně stačící, doporučuji.

Petra Boulová, Lipovice:
se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho mamince

Denisa Cabanová, Nová Pláň:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně objednávám přes net. Byla jsem se na kouknout v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého dobrého pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za skvělou cenu jej objednala. Mám ho doma sedm dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej zvládat, ale vypadá to lehce, tak snad nebude problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze

Klára Č: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zuzana Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jaroslav H: Celkem jsem spokojený.

Eliška B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jonáš M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt