Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 785 Kč
Naše cena: 523 Kč Ověřit dostupnost

Houpací síť Dimenza se stane vaším oblíbeným útočištěm pro zasloužený odpočinek a relaxaci. Oceníte ji nejen vy, ale i vaše ratolesti, které si posezení v ní také zamilují.Houpací sít Dimenza je vhodná na zahrady a terasy domů. Textilní část je vyrobena z 65 % z bavlny a z 35 % z polyesteru.Pomocí závěsných ok můžete houpací síť Dimenza zavěsit a získat tak spojení pohodlí, kvality a originálního designu.Parametry:Nosnost: 120 kgBarva: zelená s pruhyRozměry: 200 x 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sabina Mudrová, Nesuchyně:
jsem objednala na tomto e-shopu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i většina uživatelů hodnotíme jako plus malou energetickou náročnost, dobré příslušenství, bezproblémový chod. Co však nebylo součástí balení, byl manuál na použití v rodném jazyce, a specifické komponenty není možné vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím jako vynikající.

Alžběta Papáková, Maršov:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro moji matku. Měla jsem určitou představu, ale neuměla jsem vybrat to nejlepší. Ochotný prodejkyně ve vašem obchodě mi poradil. Obdržela jsem skvělý tip, za který jsem hodně ráda. se babičce moc líbil a dnes po několika měsících je pořád hodně spokojená. Balík mi dorazil za tři dni, jak jsem hledala, jelikož jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

Matěj Chlapec, Netvořice:
Během nákupu jsem strávil kvantum hodin pátráním po informacích a srovnáváním všech kombinací. Z mého přehledu mi vyšel nejlépe, proto volba padla zrovna na něj. A se svou volbou jsem spokojený také po vyzkoušení produktu. se může pochlubit skvělým výkonem a perfektním zpracováním. Jestli hledáte bezkonkurenčního kamaráda, je vhodným kandidátem.

Andrea Bohatcová, Domašov nad Bystřicí:
Neustálé stresy, únava a celá řada problémů. I já jsem na tom nebyla o nic lépe. Lidem, které sužuje podobný problém, bych touto cestou ráda vzkázala, že vše má řešení. Nemusíte si stále dělat starosti. Řešení nabízí . Pomůže vám účinným způsobem opět získat kontrolu nad životem. Chcete-li se jednoduše cítit dobře, nezapomeňte, že to máte pouze ve svých rukou. S objednávkou zboží bych příště neváhala, opravdu doporučuji.

Kryštof Křapa, Zastávka:
Po více jak jednom měsíci testování tohoto chci konstatovat, že splňuje mé očekávání. Je funkční, praktický a velice silný. Už při objednávání jsme s přítelkyní ocenili perfektní jednání i postavení. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Johana S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vojtěch R: tak jsem to dostala aje to super

Michael K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniela T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Radek P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt