Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 785 Kč
Naše cena: 523 Kč Ověřit dostupnost

Houpací síť Dimenza se stane vaším oblíbeným útočištěm pro zasloužený odpočinek a relaxaci. Oceníte ji nejen vy, ale i vaše ratolesti, které si posezení v ní také zamilují.Houpací sít Dimenza je vhodná na zahrady a terasy domů. Textilní část je vyrobena z 65 % z bavlny a z 35 % z polyesteru.Pomocí závěsných ok můžete houpací síť Dimenza zavěsit a získat tak spojení pohodlí, kvality a originálního designu.Parametry:Nosnost: 120 kgBarva: zelená s pruhyRozměry: 200 x 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sabina Mudrová, Nesuchyně:
jsem zakoupila na tomto webu. A má spokojenost? Já i spousta dalších lidí hodnotíme jako výhodu nízkou spotřebu, slušné příslušenství, bezproblémový chod. Co ale chyběl, byl manuál na používání v češtině, a specifické díly nelze vyměnit. Obecně celkově hodnotím jako vynikající.

Alžběta Papáková, Maršov:
Hledala jsem dárek k svátku pro svou tetu. Měla jsem určitou představu, ale neuměla jsem zvolit to pravé. Ochotný personál ve vašem obchodě mi poradil. Obdržela jsem dobrý tip, za který jsem moc vděčná. se babičce hodně líbil a dnes po několika týdnech je stále velmi spokojená. Balíček mi přišel za tři dni, jak jsem chtěla, protože jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Perfektní a osobitá jednání.

Matěj Chlapec, Netvořice:
V rámci nakupování jsem promrhal moře víkendů vyhledáváním informací a srovnáváním všech kombinací. Z mého přehledu mi vyšel jako bezkonkurenční, proto volba padla právě na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený také po otestování produktu. se chlubí velmi dobrým výkonem i špičkovým zpracováním. Pokud hledáte bezkonkurenčního přítele, je vhodným kandidátem.

Andrea Bohatcová, Domašov nad Bystřicí:
Každodenní stres, ztráta energie a celá řada trápení. Také já jsem na tom nebyla o nic lépe. Všem, které trápí něco podobného, bych však chtěla vzkázat, že vše má řešení. Nemusíte si stále dělat starosti. Je tu totiž . Pomůže vám účinným způsobem opět získat kontrolu nad životem. Pokud se chcete jednoduše cítit plní síly, uvědomte si, že vše máte jen ve vlastních rukou. S objednávkou výrobku bych již neváhala, vřele doporučuji.

Kryštof Křapa, Zastávka:
Po více jak jednom roce zkoušení tohoto chci říci, že splňuje moje potřeby. Je užitečný, ideální a velice silný. Už při nákupu jsme s manželkou ocenili skvělé jednání i kompletaci. Takové jednání by měla být všude, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze

Kamila K: já jsem to prostě chtěla

Natálie P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristýna F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Samuel V: je to fajné

Zdeněk P: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt