Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 339 Kč
Naše cena: 226 Kč Ověřit dostupnost

Rukavice na posilování s výstuhou dlaní. Lehce pružný hřbet rukavice. Velikost L. K dispozici v barvě modré.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Sameš, Komárovice:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst , o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude opět potřeba.

Dominik Šestauber, Dětenice:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se povídá, si osladil život. Přátelé mi doporučili , mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na první pohled zamlouval a je cenově dostupný, po chvilkovém přemýšlení jsem si ho zakoupil. Musím napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj obrovskou radost.

Valerie Kotálová, Lhota u Lysic:
u nás v kanceláři jedna kamarádka vychvalovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více nevěřící, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám samotná zážitek. Docela ta cena není tak vysoká. Nelituji ani koruny, kterou jsem za utratila. S pozitivními komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si objednaly další pět.

Štěpán Pajer, Štěměchy:
a ještě jednou . Skvělý produkt, který mi velmi zpříjemnil život. Žádná nákladná instalace, žádné obludné hledání. Na webu jsem ho zaplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale druhý den přišla SMS od kurýra a datumem a přesnou hodinou dodání. Všechno se stalo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Jáchym Kordík, Ruprechtov:
Za tuto levnou cenu naprosto dokonalý produkt. Po konzultaci s prodavačem upravená doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit reálný sílu produktu a vyzkoušet funkčnost ještě před odesláním. Obojí odpovídá testům. Hodně šikovný a spolehlivý pomocník pro garáž i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze

Filip S: Jsem ráda, že to mám

Aneta P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Patrik H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kamila S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Julie P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt