Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 339 Kč
Naše cena: 226 Kč Ověřit dostupnost

Rukavice na posilování s výstuhou dlaní. Lehce pružný hřbet rukavice. Velikost L. K dispozici v barvě modré.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Sameš, Komárovice:
S nákupem na internetovém obchodě mám pěkné zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst , o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude opět potřeba.

Dominik Šestauber, Dětenice:
K mému životnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si osladil práci. Kolegové mi poradili , mnozí s ním mají vlastní zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled líbil a je cenově levný, po chvilkovém přemýšlení jsem si jej objednal. Musím napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

Valerie Kotálová, Lhota u Lysic:
u nás v kanceláři jedna kamarádka propagovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to teda vyzkoušet. Jsem spíš nevěřící, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám sama zkušenost. Navíc ta cena není tak závratná. Nelituji ani koruny, kterou jsem za zaplatila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si objednaly další čtyři.

Štěpán Pajer, Štěměchy:
a znovu . Skvělý výrobek, který mi výrazně ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé hledání. Na webu jsem ho proplatil dříve a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla zpráva od pošťáka a datumem a přesnou hodinou doručení. Všechno proběhlo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít používat. Opravdu celková spokojenost.

Jáchym Kordík, Ruprechtov:
Za tuto nízkou cenu zcela dokonalý výrobek. Po dohodě s prodavačem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice vstřícné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit skutečný výkon produktu a otestovat funkčnost ještě před odesláním. Obojí odpovídá popisům. Velice šikovný a spolehlivý pomocník pro kancelář i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Linda H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Štěpán Š: Přišlo to celkem rychle

Tadeáš B: funkční výrobek

Tobiáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt