Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Sada chráničů kolen, loktů, zápěstí, vel. M - závodní typy značky BROTHER. Chrániče splňují veškeré nároky na ochranu končetin a jsou atraktivní svým vzhledem. Plastové části jsou ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.Tato sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech . K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu. Dodáváme s červenými nebo modrostříbrnými proužky, viz foto. Určeno pro bruslaře o výšce 155 - 170 cm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michael Kabyl, Citov:
Když porovnám výkon a cenu, tak nemohu být nenadšen. splňuje vše, co bylo uvedeno v popisku, nakonec je o něco hezčí, než jsem očekával, což není na vadu. S produktem se tak lehčeji hýbá. Měl jsem i horší, ale tady cena odpovídá skvělé provedení. Kdo neuplatní profesionální výrobek, pro běžné užívání je zcela dostačující, doporučuji.

Linda Meitnerová, Velatice:
Nejsem příznivec objednávání na internetu, jelikož moje poslední objednávky o vánočních svátcích dopadly nejen rozhořčením, ale zároveň útratou velkého množství financí. Jsem tedy na internetu skutečně zdrženlivá. Vždy si vše prověřuji dvakrát, než koupím na eshopu. Ale s tímto online obchodem jsem naprosto spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem odeslala objednávku, zavolala jsem na dané číslo, kde mi bylo ochotně objasněno, co mám od tohoto čekat a jaké jsou jejich klady, mínusy. Což mi jistě potvrdíte, že v kamenném obchodě se setkáte jen s pozitivy. Zboží jsem měla ve schránce včas, jak mi bylo řečeno.

Sára Shrbená, Mokrosuky:
Zcela bezkonkurenční , díky kterému jsem pořád svěží a mladistvá. Používám ho třikrát týdně a připadám si mnohem skvěle a silnější. Jediné vrásky, které teď mám, jsou od starostí. Rozhodně bych doporučila používání kterékoliv ženě, která se chce být princeznou pro svého krále. S je to jednoduché.

Radek Hambálek, Cekov:
jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované kvality a prodejní ceny. Webové stránky jsou pěkně zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu přemýšlí, že by vyzkoušeli, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, spokojených kupujících, dost, a potencionální drobnosti, které někdy lidé vytýkají, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze

Marek K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie G: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jan C: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tobiáš O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt