Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 332 Kč
Naše cena: 221 Kč Ověřit dostupnost

Závaží k činkám chromované, 1 x 2,5 kg, průměr otvoru 30 mm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Aneta Šidelková, Chržín:
Několik týdnů jsem srovnávala tyto dva , než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit v internetovém obchodě. Velkými plusy tohoto produktu jsou, že mají české instrukce, docela rychle je lze rozebrat, vyčistit, dají se zakoupit náhradní součástky, má dostatečný objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Avšak našla jsem i negativa. V prvé řadě to bylo doručení, i když to se samotným zbožím to nemělo nic společného. Kromě toho to byly: nedostatečné bezpečnostní součástky, není možnost výběru většího množství možností, vysoká spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Veronika Jirková, Brozany nad Ohří:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem zrovna to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, jelikož jsem hodně spokojena. Za přijatelnou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou hodnotou určitě předčí stejné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

Radim Sárközi, Častolovice:
Tento jsem si objednal, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na jiných obchodech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Kateřina Zetochová, Slatiny:
Již poměrně dlouho jsme společně s mužem řešili určité potíže. vychvalovala známá z práce, kterou shodou okolností v minulosti potkalo něco podobného. Popravdě jsem tomu nedávala šanci, ale s mužem jsme měli za to, že za otestování to stojí. Proto jsme si koupili. Nechci tvrdit, že jsme tím vyřešili všechno, ale spoustu věcí nám ulehčil. V současnosti bych si nechtěla ani trochu představit ho nemít.

Filip Cihelník, Bednárec:
Při objednání jsem celkem přísný. Stojím si za kvalitou a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu solidní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé vyřízení mé zakázky, je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní nákup. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze

Lucie Č: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikola H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominika Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Josef K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt