Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 332 Kč
Naše cena: 221 Kč Ověřit dostupnost

Závaží k činkám chromované, 1 x 2,5 kg, průměr otvoru 30 mm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Aneta Šidelková, Chržín:
Měsíce jsem porovnávala tyto dva , než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit v internetovém obchodě. Nezpochybnitelnými plusy daného produktu jsou, že mají český návod, docela dobře je lze demontovat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní komponenty, má ideální objem, rychlou a snadnou manipulaci. Bohužel našla jsem i negativa. Zaprvé to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným produktem to nesouviselo. Dále to byly: nevhodné bezpečnostní součástky, není možnost výběru více alternativ, nezanedbatelná spotřeba vody a elektřiny. I když je v informacích A++.

Veronika Jirková, Brozany nad Ohří:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o fantasii. Ovšem pouze to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, protože jsem nadmíru spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou hodnotou určitě předčí podobné výrobky, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu výrobci.

Radim Sárközi, Častolovice:
Tento jsem si vybral, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Kateřina Zetochová, Slatiny:
Už před časem jsme doma s partnerem měli nějaké problémy. si oblíbila kolegyně v práci, kterou shodou okolností v minulosti potkal podobný problém. Příliš jsem zázraku nedávala šanci, ale s partnerem jsme se shodli, že za otestování to stojí. Tudíž jsme si pořídili. Neříkám, že že dokázal vyřešit všechny potíže, ale hodně potíží nám usnadnil. Nyní bych si nedokázala vůbec představit bez něj být.

Filip Cihelník, Bednárec:
Při objednání jsem hodně nekompromisní. Stojím si za kvalitou a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc solidní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé vyřízení mé zakázky, je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní nákup. Z vás by si měly vzít ostatní eshopy příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze

Dominik M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Dominika Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anežka B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Roman G: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Roman A: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt