Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1430 Kč
Naše cena: 953 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Povrch je bez povrchové úpravy. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že použité dřevo je zdravé a kvalitní.Technické údaje:výška výrobku: 20cmšířka výrobku: ø127cmhmotnost: 12kgmateriál: borovicebarva: přírodnírozměr balení: 67x27x17cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x Pískoviště 8-hranné - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Ondřej Tancer, Sirákov:
Musel jsem chvíli ukecávat přítelkyni, že je pro nás dobrý a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že když jí nebude vyhovovat, tak pošlu zpět, souhlasila. Když jsem včera přišel domů z práce již ho testovala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba hodně děkuji.

Dominika Palacká, Nekvasovy:
nějaký čas jsem nemohla najít skoro takový , který by mě uspokojil. Jsem docela náročná a chci pokaždé to nejskvělejší za rozumnou cenu. Pak jsem narazila na váš obchod, který je velice jednoduchý a nabídka navíc široká. Objevila jsem přesně to, co jsem hledala za nízkou cenu. I když jste to neměli skladem, oceňuji hodně korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě perfektní krámek.

Šimon Täuber, Slavhostice:
Obchod jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Krám nabízí: - široká nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - - zájem o objednávající ho - rychlé dodání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze

Johana R: nemá chybu

Simona S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikola O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Adéla T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kateřina P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt